Norm Ender'den Çok Konuşulacak İtiraf! 'Hiç Çıplak...'

Geçtiğimiz yıl Mekanın Sahibi isimli şarkısı ile müzik piyasasını alt üst eden Norm Ender, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programının konuğu oldu. Ender’in anlattığı anısı ve çıplaklıkla ilgili itirafı, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Norm Ender'den Çok Konuşulacak İtiraf! 'Hiç Çıplak...'

Geçtiğimiz yıl 'Mekanın Sahibi' isimli şarkısı ile müzik piyasasını alt üst eden Norm Ender, İbrahim Selim’in YouTube’un en sevilen Late Night programlarından bir tanesi olarak geçen ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu.Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Norm Ender, özel hayatına dair hiç bilinmeyen detayları ilk kez paylaştı.

norm ender

“ÇIPLAK GÜNEŞLENMEYE ÖZENİYORUM”

Aynanın karşısına geçtiğinde kendini sürekli eleştirdiğini ifade eden Norm Ender ilginç bir açıklamaya imza attı. Güneşlenirken utandığını belirten ünlü rapçi, “Hiç çıplak güneşlenmedim ama özeniyorum. Kimsenin olmadığı tropik adalarda belki yapabilirim” diye konuştu.

norm

“NEZARETTE KALDIM”

İkametgâh adresim farklı gözüktüğü için savcılıktan hakkında arama kararı çıktığını söyleyen ünlü sanatçı, “Aydın’da konserdeydim. Konser bitiminde otele polisler geldi. Polislere, ‘hangi birimdensiniz, ona göre Tweet atacağım’ dedim. Bir saat nezarette kaldım. Meğer ikametgâh adresim farklı gözüküyormuş” ifadelerini kullandı.

“BİLET ALARAK GİRDİM”

İzmir’de doğan Norm Ender, gençlik yıllarında başına gelen bir anısı paylaştı. 18 yaşındayken sahne aldığı mekâna giremediğini anlatan Norm Ender kahkaha tufanı yarattı. Ender, “İzmir’de bizim yaptığımız bir organizasyondaki kapıda görevli olan kişiler beni tanımadı. Görevlileri ikna etmek için posterde yer alan fotoğraflarımı bile gösterdi. Ancak kimseyi ikna edemeyince, bilet alarak içeriye girdim” dedi.

norm ender

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE