Nisa Bölükbaşı Ve Barış Murat Yağcı Yeni İşleri İçin Kamera Karşısına Geçti!

Geçtiğimiz günlerde İranlı R&B sanatçısı Pooyan Mokhtari'nin Kanyon'da düzenlediği organizasyona el ele katılan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'dan yeni proje. Adı aşk dedikodularına karışan ve gündemden düşmeyen çift, yeni işleri için de beraber kamera karşısına geçmeyi tercih etti.

Nisa Bölükbaşı Ve Barış Murat Yağcı Yeni İşleri İçin Kamera Karşısına Geçti!

Kendilerine ait Youtube kanalı açan isimler kervanına Cemal Can Cansever, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Barış Murat Yağcı da katıldı. Survivor finalisti olmayı başaran Survivor Barış, Youtube kanalının tanıtım görüntülerini yayınladı. Hayat hikayesini sevenleriyle paylaşan Yağcı, sonrasında eğlenceli bir videoyla hayranlarının karşısına çıktı. Yeni videosunda Barış Murat Yağcı’ya eşlik eden isimler ise görenleri şaşırttı.

ENES BATUR- ECENAZ ÜÇER İKİLİSİ EŞLİK ETTİ


Youtube Türkiye’nin en sevilen fenomenleri arasında yer alan Enes Batur’la geçtiğimiz günlerde buluşan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ikilisi yeni projelerini müjdelemişti. Gerçekleşen buluşmanın sır perdesi aralandı. Aşk iddialarının gölgesindeki çift Enes Batur ve sevgilisi Ecenaz Üçer’le video çekti. Kendilerine ait Youtube kanalı bulunan dört isim dört farklı konseptteki videolarla sevenlerini selamladı. Survivor Barış Murat Yağcı Instagram hesabından videoları oylamaya sundu. ‘Hangi videoyu en çok beğendiniz?’ notuyla Survivor Barış Murat “Bil Bakalım, Yeni Ekip Video Partisi, Yılan Sıkmak ve Blöf Mü Gerçek Mi” isimli videolarını görücüye çıkarttı.

barış murat yağcı

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 18:26

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE