Nisa Bölükbaşı Ve Barış Murat Yağcı Sarmaş Dolaş Yakalandı

Survivor 2020’de yarışan ve izleyiciler tarafından çok sevilen Nisa Bölükbaşı ve yarışmada ikinci olan Barış Murat Yağcı gece geç saatlerde sarmaş dolaş bir halde yakalandı. Ortaya çıkan görüntüler “aşk mı yaşıyorlar?” sorusunu akıllara getirdi.

Nisa Bölükbaşı Ve Barış Murat Yağcı Sarmaş Dolaş Yakalandı

MANİDAR PAYLAŞIM

Nisa Bölükbaşı, Survivor finalinin ardından memleketi Prag’a  dönmüştü.  Sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla ise takipçilerine Türkiye’ye döneceğinin müjdesini vermişti. Aynı saatlerde yakın arkadaş oldukları söylenen Barış Murat Yağcı da “yakında güzel şeyler olacak” şeklinde bir paylaşım yapmıştı. İkilinin takipçileri bu paylaşımları çok manidar bulmuştu. Ayrıca Acun Ilıcalı'nın evinde yapılan maça Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı birlikte katılmıştı.

SARMAŞ DOLAŞ HALLERİ ŞAŞIRTTI

İkili Çeşme’de bir mekan çıkışı kameralara yakalandı. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı sarmaş dolaş halleri herkesi şaşırttı. Bu görüntüler aşk iddialarını güçlendirdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 09:16

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE