Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'dan Olay Poz

Survivor yarışmacıları Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı birlikte görüntülendi.İkilinin sarmaş dolaş dans etmesi, "Yeni bir aşk mı doğuyor?" dedirtti.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'dan Olay Poz

Yarışmada Nisa Bölükbaşı ve Sercan Yıldırım arasındaki aşk iddiaları sık sık gündem oluyordu. Nisa Sercan’ı reddetmiş ve bu konuyla sık sık gündeme gelmişti.Şimdilerde ise, Survivor ikincisi Barış Murat Yağcı ile sarmaş dolaş görüntü veren Nisa Bölükbaşı akıllarda soru işaretleri oluşturdu.

Survivor finalinin ardından memleketi Prag'a dönen Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz haftalarda Türkiye'ye döneceğini duyurdu. Barış Murat Yağcı da aynı zamanlarda ''Yakında güzel şeyler olacak'' paylaşımı yaptı. Barış Murat Yağcı'nın bu ipuçlu mesajı Nisa'nın Türkiye'ye döneceğini müjdelemesini işaret ediyor denildi. Geçtiğimiz akşam Acun Ilıcalı’nın evinde yapılan maça Barış Murat Yağcı ile katılan Nisa Bölükbaşı gecesinde ise çok yakın arkadaşı olduğunu söylediği Barış ile yakalandı.

SARMAŞ DOLAŞ OLDULAR

Çeşme’de bir mekan çıkışı hayranları tarafından sarmaş dolaş görüntülenen ve haklarında aşk dedikoduları ortaya atılan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı birbirinden ayrılmıyor.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı önceki akşam Yılmaz Vural’ın evindeki yemeğe katıldı.Vural, ikilinin de yer aldığı yemekten çekilen kareyi takipçileriyle paylaştı. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın birbirlerinden hiç ayrılmaması ve sarıldıkları anlar fanlarını merak ettirdi. Herkes Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın aşk yaşayıp yaşamadığını merak ederken ikili henüz bir açıklama yapmadı.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE