Nilüfer’den Hayranlarını Üzen Haber

Meme kanserini atlatan ancak daha sonra domuz gribi tedavisi görmeye başlayan Nilüfer’den hayranlarını üzen bir haber daha geldi.

Nilüfer’den Hayranlarını Üzen Haber

Şarkıcı Nilüfer, son yaşanan gelişmeyle hayranlarını üzdü. Meme kanserini atlattıktan sonra domuz gribi tedavisi görmeye başlayan şarkıcının akciğerinde mantar enfeksiyonu geliştiği tespit edildi.

EVİNDE DİNLENİYOR…

Nilüfer, uzun bir tedavi süreci gerektiren mantar enfeksiyonunu atlatabilmek için tüm zamanını evinde dinlenerek geçiriyor. Tedavi işlemleri de şarkıcının evinde devam ediyor.

“YAZIN DÖNECEĞİM…”

Usta sanatçının söz konusu hastalığı sevenlerini üzdü. Bu duruma sessiz kalamayan Nilüfer, “Rahatsızlığım süresince bana moral veren, sevgilerini ve güzel dileklerini yollayan dostlarıma, sevenlerime ve takipçilerime çok teşekkür ederim. Bu destek benim için çok kıymetli. Umarım yaz başında yine yeni yeniden iyileşmiş olarak karşınızda olacağım” şeklinde açıklama yaptı.

HASTALIKLAR PEŞİNİ BIRAKMIYOR…

Daha önce meme kanseriyle savaşan ve hastalığı yenmeyi başaran Nilüfer, geçtiğimiz ocak ayında da domuz gribi teşhisiyle hastaneye yatırılmıştı. Daha sonra yapılan tetkik ve testlerde sanatçıya akciğerde üreyen mantar enfeksiyonu teşhisi konuldu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER