Nilperi Şahinkaya evlilik tartışmasına nokta koydu

Nilperi Şahinkaya ile sevgilisi Emre Yusufi’nin aileleri tanıştı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Nilperi Şahinkaya, evlilik tartışmalarına son noktayı koydu.

Nilperi Şahinkaya evlilik tartışmasına nokta koydu

Oyuncu Nilperi Şahinkaya ile Emre Yusufi’nin birliktelikleri devam ediyor. İkilinin aileleri geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek tanıştı. Hürriyet’te yer alan habere göre evlilik şimdilik çiftin gündeminde bulunmuyor.

“ÖYLE BİR GÜNDEMİMİZ YOK…”

Etiler’de bir alışveriş merkezinde görüntülenen ikili magazincilerin sorularını yanıtladı. “Aileler tanıştı, evlilik teklifi geldi mi?” sorusuna karşılık Şahinkaya, “Açıkçası hiç öyle bir şey konuşmadık. Öyle bir gündemimiz yok, hiçbir zamanda olmayabilir. İmzalı, imzasız hiç fark etmiyor. Güzel bir ilişkimiz var. Biz böyle mutluyuz” şeklinde yanıt verdi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE