Nilperi Şahinkaya'dan Kerem Bürsin ve Hande Erçel Açıklaması: 'Hayırlı Olsun'

Bir dönem Kerem Bürsin ile aynı dizide rol alan ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, açıklamalarıyla kafa karıştırdı. Şahinkaya, Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in aşk iddiaları için "Olursa, hayırlı olsun” dedi.

Nilperi Şahinkaya'dan Kerem Bürsin ve Hande Erçel Açıklaması: 'Hayırlı Olsun'

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, yaptığı açıklama ile kafaları karıştırdı... Şahinkaya, heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi'yle önceki akşam Etiler’de görüntülendi.

KEREM BÜRSİN İLE ROL ARKADAŞIYDI

Dijital platformda ’Aynen Aynen’ dizisinde Kerem Bürsin ile birlikte rol alan oyuncu, çekimler yüzünden tatile çıkamayacağını, “Tatil yaptık bitti. Dizimizin çekimleri var” diyerek dile getirdi.

"HAYIRLI OLSUN"

Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Şahinkaya, Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in aşk yaşadıkları haberinin sorulması üzerine "Olursa, hayırlı olsun” dedi.

HANDE ERÇEL VE MURAT DALKILIÇ ÇİFTİ AYRILMIŞTI

Uzun süre Murat Dalkılıç ilie aşk yaşayan Hande Erçel, ayrılığı sosyal medya hesabından duyurmuştu... Erçel'in rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in 'Sen Çal Kapımı' dizisi için çekilen öpüşme sahnesi ile sosyal medyaya damga vurmuştu.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE