Nihal Candan Ölümüyle Şok Olduğu Hakan Boy Hakkında Bakın Ne Dedi?

Gerçek mesleği avukat olmasına rağmen güzellik sektöründe kariyer yapan İşte Benim Stilim yarışmacısı Nihal Candan, eski sevgilisi Hakan Boy'un ölümüyle şok oldu.

Nihal Candan Ölümüyle Şok Olduğu Hakan Boy Hakkında Bakın Ne Dedi?

Geçtiğimiz yıl evinin balkonundan düştükten sonra bitkisel hayata girip tekrar toparlanamayan iş adamı Hakan Boy hayatını kaybetti.

hakan boy

Hakan Boy, İşte Benim Stilim yarışmacısı Nihal Candan'ın eski sevgilisi olarak biliniyor. 

ÖLÜMÜNÜ KARISI DUYURDU

Hakan Boy'un ölüm haberini Hakan Boy'un eşi duyurdu.  "Çocuklarım Bilgan ve Belen'in babası, benim ise 24 yıllık yol arkadaşım Hakan Boy hakkın rahmetine kavuşmuştur. Huzur içinde uyusun" dedi.

İNTİHAR ETMEYE KALKTI AMA BAŞARILI OLAMADI

Geçirdiği kaza sonrası psikolojik bunalıma giren Hakan Boy'un geçtiğimiz yılın Ağustos ayında başarısız bir intihar girişimi olmuştu.

nihal candan

NİHAL CANDAN HAKAN BOY'UN ÖLÜMÜNÜ MAGAZİN HABERLERİNDEN ÖĞRENDİ

İşte Benim Stilim yarışmasında adını duyuran Nihal Candan eski sevgilisi Hakan Boy'un öldüğünü magazin haberlerinden öğrendi.

Nihal Candan, Hakan Boy'un ölümüyle ilgili, "Öldüğünden haberim yoktu. Haberlerden ölümünü öğrendim. Kendisine Allah rahmet eylesin diyorum" şeklinde konuştu.

nihal candan

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 21:57

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE