Nevşin Mengü'den olay yatak odası çıkışı: Hep beraber rahatlayalım

Gazeteci Nevşin Mengü, Youtube kanalında yayınladığı videoda kullandığı başlıktan cinsel çağrışım çıkaran bir grup insana fena sinirlendi. "Bu ülkede cinsellikle kafayı bozmuş bir kesim var bir sevişin de rahatlayalım" çıkışı yaptı.

Nevşin Mengü'den olay yatak odası çıkışı: Hep beraber rahatlayalım

Gazeteci Nevşin Mengü, Youtube kanalında ülkede eli kalem tutan hemen herkes gibi Sedat Peker'in gündeme bomba gibi düşen videolarını masaya yatırdı.

Mengü, Youtube kanalı üzerinden yaptığı yayının "Soylu ile Yattık Peker ile Kalktık" şeklindeki başlığına gelen bir yoruma tepki gösterdi.

Gazeteci Nevşin Mengü, "Bu ülkede herkes kafayı cinsellikle bozmuş, bu ülke sevişsin de rahatlayalım" dedi.

nevşin mengü

"SOYLU İLE YATTIK PEKER İLE KALKTIK"

Nevşin Mengü organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarını ele aldığı yayınında "Soylu ile Yattık Peker ile Kalktık" şeklinde başlığa "Tam CNN'den kovulmalık başlık" yorumu geldiğini belirtti ve buna tepki gösterdi.

Mengü şunları söyledi;

"Bu arada bir de başlığa kurulanlar var. Biri 'Tam CNN'den kovulmalık başlık' demiş. Çok ilginç bu ülkede herkes kafayı cinsellikle bozmuş. Bir şey yazıyorsun hemen 'cinsel gönderme, cinsel gönderme.' Gerçekten bu ülke bir sevişsin de herkes rahatlasın. Her şeyin altında bir cinsel gönderme yok arkadaşlar bir rahat olun."

nevşin mengü olay tv

ÜNİVERSİTELER FUHUŞ EVİ DİYEN PROF. EBUBEKİR SOFUOĞLU'NA DA SERT ÇIKMIŞTI

Akit TV'de üniversitelerin "Fuhuş Evleri" olduğunu söyleyen 'na da sert tepki göstermişti.

ebubekir sofuoğlu

Nevşin Mengü, Sofuoğlu'nun mesnetsiz iddiaları için "Üniversite öğrencileri yetişkin insanlar, devletin ve hocanın görevi öğrencilerin seks hayatını takip etmek mi? Başka işiniz yok mu? Bu adamın öğrencisiyseniz zaten gitmeyin, bu kafalardan öğrenecek bir şey yok" sözleriyle cevap vermişti.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 00:09

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE