Nevra Serezli Aleyna Tilki’yi Öve Öve Bitiremedi! 'İçinden Canavar Çıkıyor..'

Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından 11’incisi düzenlenen Yılın EN’leri ödülleri geçtiğimiz akşam Yenibosna Pullman İstanbul Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülleri’ne layık görülen Nevra Serezli ile İzzet Günay tören öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından gerçekleştirilen Yılın EN’leri Ödül Töreni önceki akşam Yenibosna Pullman İstanbul Hotel’de düzenlendi. Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan’ın ev sahipliğinde 11’inci kez düzenlenen ödül töreninde Tayyar Işıksaçan ve Ayça Kuru sunuculuk yaptı.

Geceye, kültür, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isimler katılırken tören öncesi usta oyuncular Nevra Serezli ile İzzet Günay gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Nevra Serezli Aleyna Tilki’yi Öve Öve Bitiremedi! 'İçinden Canavar Çıkıyor..'

“HİÇ TADI OLMUYORDU..”
İzzet Günay ile birlikte Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülleri’ne layık görülen Nevra Serezli ödül töreniyle ilgili “Pandemi döneminde hiç böyle şeylere alışık değiliz. Birçok olayı online olarak yaptık. Bazı ödülleri facetime’dan aldık. Hiç tadı olmuyordu” şeklinde konuştu.

“HATIRLANMAK GÜZEL..”
Usta oyuncu İzzet Günay, vakıf çalışanlarına şükranlarını belirterek böyle güzel günlerde hatırlandıkları için çok mutlu olduğunu söyledi. Günay, “Eksik olmasınlar… Ödül almak önemli değil. Buraya katkımız olsun diye geldik. Bizi hatırlayan seyircilerimize ve izleyicilerimize çok teşekkür ediyoruz. Onlara çok şey borçluyuz. Onlar bizi hatırlamasa biz yokuz.

Nevra Serezli Aleyna Tilki’yi Öve Öve Bitiremedi! 'İçinden Canavar Çıkıyor..'

“MÜZİĞİ DUYDUĞU ANDA İÇİNDEN BİR CANAVAR ÇIKIYOR..”
Exxen’de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde Aleyna Tilki ile birlikte rol alan Nevra Serezli, proje ve Aleyna Tilki hakkında şöyle konuştu:

“Ben çok keyifli çalıştım. Anneanne-torun oynadık. Bir kere her sahneye ezber geliyordu. Disiplinine ve çalışkanlığına hayran kaldım. Bazı yerlerde enerjisi düşük oynuyordu, sonra şarkı söylemesi gereken bir sahnede içinden bir canavar çıkıyor. Müziği duyduğu anda bambaşka bir kişiliğe bürünüyor. Ona da ‘Sen muhakkak müzikal oynamalısın’ dedim. Müthiş bir sesi ve yorumu var. Özellikle dizinin son sahnelerinde çocuk şarkılarını yorumlamış. O kadar güzel yorumlamış ki ben finalini bekliyordum dinlemek için. Cemal Can da çok kabiliyetli. Çok güzel dans ediyor. Vücut dilini çok iyi kullanıyor. 

Nevra Serezli Aleyna Tilki’yi Öve Öve Bitiremedi! 'İçinden Canavar Çıkıyor..'

ALEYNA TİLKİ YENİ KUŞAĞIN İYİ BİR TEMSİLCİSİ..”
Usta oyuncu İzzet Günay, ise Aleyna Tilki hakkında, Aleyna Tilki’yi ekranlardan tanıyorum. Çok yetenekli buluyorum. Yeni kuşağın iyi bir temsilcisi bence. İlerisi de parlak gibi gözüküyor. Çok yetenekli” ifadelerini kullandı.

“TÜRK BAYRAĞI’NI GÖRÜNCE HEYECANLANIYORUM..”
Nevra Serezli, oğlu Murat Serezli’nin başrol oynadığı Savaşçı dizisi hakkında da önemli açıklamalar yaptı. Bu zamana kadar yayınlanan 99 bölümün hiçbirini kaçırmadığını söyleyen Serezli, “Dizi çok iyi olduğu için izledim sadece oğlum olduğu için değil. Çoğu zaman diziye kendimi kaptırıp oğlum orada oynuyor mu oynamıyor mu onun bile farkına varamayacak kadar içine düşüyordum. Ağlıyordum… Türk Bayrağı’nı görünce heyecanlanıyordum. Askerlimizi görünce duygulanıyordum. Bence Türk halkı için yapılmış çok güzel bir dizi. Emek veren herkesi kutluyorum. Bir seyirci olarak yeni bölümlerinin başlamasını heyecanla bekliyorum” diye konuştu.

Nevra Serezli Aleyna Tilki’yi Öve Öve Bitiremedi! 'İçinden Canavar Çıkıyor..'

“KÜÇÜMSEYEN BİR TAVIRLA SÖYLEDİĞİNİ ZANNETMİYORUM..”
Demet Akalın’ın Aleyna Tilki hakkında söylediği “Çocuk dizisinde oynadı” sözleri üzerine konuşan Nevra Serezli, “Çocuk dizisi sözü biraz yanlış. Gençlik dizisi olabilirdi. Şunu da söylemek lazım, Amerika’da bütün genç starlar hep Disney’in platformunda gençlik dizileriyle meşhur oldular. Ayrıca ben bunu hiç üzerime alınamam. 5 seneden fazla Sihirli Annem’de oynadım. Çocuk dizilerine çok değer veririm. Küçümseyen bir tavırla söylediğini zannetmiyorum. Belki daha hafif bir işin içinde olduğunu kast etmiş olabilir” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER