Nesrin Cavadzade’den ‘aldattım’ çıkışı

Nesrin Cavadzade’den şok eden ‘aldattım’ çıkışı geldi. Ünlü oyuncu, “Bir ilişkim varken, zihnimde başka aşklara savrulduğum oldu” dedi.

Nesrin Cavadzade’den ‘aldattım’ çıkışı

Oyuncu Nesrin Cavadzade, özel yaşamı hakkında özel açıklamalarda bulundu. Hayatında hiç sevgilisini aldatıp aldatmadığı sorulan oyuncu, “Bir ilişkim varken, zihnimde başka aşklara savrulduğum oldu” şeklinde yanıt verdi.

“AŞKA LAF GEÇMİYOR Kİ…”

Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuşan Nesrin Cavadzade, “Hiç birini aldattınız mı?” sorusunu, “Aldatmak biriyle sevişmek ve öpüşmek ise yapmadım. Ama bir ilişkim varken, zihnimde başka aşklara savrulduğum oldu. Aşka laf geçmiyor ki” diye cevapladı.

“YAKIŞIKLI ADAMA AŞIK OLMAYIN…”

Geçtiğimiz aylarda yakışıklı adama aşık olmak hakkında yaptığı açıklamaları da sorulan ünlü oyuncu, “Anneannem her zaman ‘Koca dediğin maymundan hallice olur, sakın yakışıklı adama âşık olmayın’ derdi. Bunu söyledim. Sonra başım büyük belaya girdi. Sosyal medyadan erkekler ‘Nesrin şansım var mı?’ diye binlerce abuk sabuk fotoğraflar yolladı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2020, 13:13

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE