Neslim Güngen’in franchise buluşmasına ünlüler akın etti

Geçtiğimiz günlerde 120 şubesinin kutlamasını Kıbrıs’ta dev bir organizasyon ile kutlayan Neslim Güngen’in franchise buluşmasına ünlüler akın etti. Unutulmaz gecede Sinan Akçıl, Işın Karaca ve İrem Derici sahne alarak geceye katılanlara unutamadıkları bir gün yaşattı. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'da geceye katıldı. Ersin Tatar'a plaketini Neslim Güngen takdim etti.

Neslim Güngen’in franchise buluşmasına ünlüler akın etti

Şarkıcı kimliği ile de ön plana çıkan Neslim Güngen birbirinden güzel parçalarını seslendirerek geceye renk kattı.

Neslim Güngen’in franchise buluşmasına ünlüler akın etti

Adı son günlerde İrem Derici ile anılan Kurtuluş Kuş'un ünlü şarkıcının sahnesini izlemesi dikkat çekti.

Neslim Güngen’in franchise buluşmasına ünlüler akın etti

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sinan Akçıl '' Defne Samyeli ile aşk yaşadığım iddiiaları kesinlikle doğru değil. Ben sürekli üreten ve göz önünde olan bir adamım, bu tarz haberlerin çıkması beni şaşırtmıyor.'' diyerek konuya açıklık getirdi. Akçıl merakla beklenen ve birçok ünlü ile düet yaptığı 'Piyanist 3' albümünün çıkış tarihini de ilk defa açıkladı. Ünlü şarkıcı 20 Şubat'da albümün müzikseverler ile buluşacağını söyledi. 

Akçıl 2023 yılında evlilik düşünmediğini her yıl evlenen adam konumuna düşmek istemediğini söyleyerek herkesi güldürdü. 

Başarılı şarkıcı '' Birgün baba olmak isterim, yanaklarını sıkabileceğim ve müzikal genlerimi aktarabileceğim bir evladım olmasını gerçekten çok isterim'' diyerek babalık özlemini de dile getirdi.

Yavru Vatan Kıbrıs'ı çok sevdiğini ve buradan ev almak istediğini söyleyen Akçıl tüm sevenlerine güzel bir yıl dileyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER