Nejat İşler öyle bir sarhoş oldu ki ayakta duramadı! Önce küfür etti sonra el hareketi çekti...

Nejat İşler, arkadaşları Rıza Kocaoğlu ve Uluç Bayraktar ile birlikte Asmalımescit'te görüntülendi ve eğlence sonrasında muhabirlere küfür edip el hareketi yaptı.

Nejat İşler öyle bir sarhoş oldu ki ayakta duramadı! Önce küfür etti sonra el hareketi çekti...

Uzun zaman sonra İstanbul gece hayatına dönen oyuncu Nejat İşler, önceki akşam Asmalımescit’de Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar ile görüntülendi.

AĞZA  ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETTİ

Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolü fazla kaçıran Nejat İşler, kendini başka bir mekanda mekanda buldu. Rıza Kocaoğlu ile orada da takılan oyuncu, mekan kapısında kendisini görüntüleyen muhabirlere ağza alınmayacak küfürler etti.

 ALKOL VE SİGARA İÇMESİ YASAKTI

Yıllar önce geçirdiği rahatsızlık sonucu üç ay yoğun bakımda kalan Nejat İşler, doktorların alkol ve sigara yasağını koymuştu. İşler, alkol bardağıyla görüntülendi.

”HER ZAMAN Kİ NEJAT İŞLER

Mekan kapısında duran müşteriler muhabirleri teskin ederek, ”Arkadaşlar aldırmayın tanımıyor musunuz hiç değişmemiş her zamanki Nejat İşler siz takılmayın” diyerek araya girdiler.

AYAKTA DURAMADILAR

Gecenin ilerleyen saatinde mekandan ayrılmak isteyen İşler, Kocaoğlu’nun omzuna tutunarak kendilerine çağrılan taksiye doğru yürürken ayakta güçlükle durdular.


 

ORTA PARMAK YAPARAK KAHKAHA ATTI

Peşlerinden takip eden muhabirler Nejat İşler’e; “Fotoğrafınızı çeken muhabir arkadaşımıza ağza alınmayacak şekilde küfür ettiniz, size yakışmadı” sözlerine, “İspat edin mahkemeye gidin” karşılık veren İşler, bindiği taksinin camını açarak görüntü alan muhabirlere orta parmak yaparak kahkaha attı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2021, 16:59

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE