Necla Nazır uzun aradan sonra ilk kez mahkemede ortaya çıktı!

Necla Nazır, Ferdi Tayfur’dan olan kızı Tuğçe Tayfur’un dahil olduğu davada tanık olarak dinlendi.

Necla Nazır uzun aradan sonra ilk kez mahkemede ortaya çıktı!

Yeşilçam yıldızı Necla Nazır, şarkıcı Ferdi Tayfur'dan olan kızı Tuğçe Tayfur'un, eski eşi Taner Şafak'ın "Bin dolar nafakayı ödeyemiyorum" diyerek açtığı davada tanık olarak dinlendi.

MAHKEME ERTELEME KARARI VERDİ…

İstanbul 7. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Tuğçe Tayfur ve avukatı katıldı. Duruşmada Necla Nazır'ın da aralarında bulunduğu dört tanık dinlendi.

Necla Nazır uzun aradan sonra ilk kez mahkemede ortaya çıktı!

Gizlilik kararı olan davanın duruşması ertelendi.

NE OLMUŞTU?..

Tuğçe Tayfur’un, 2019 yılında boşandığı yedi yıllık eşi Taner Şafak mahkemeye başvurarak, çocuğu için ödediği aylık bin dolar iştirak nafakasının iki bin TL'ye indirilmesini talep etti.

Taner Şafak mahkemeye sunduğu dilekçede, "Koronavirüs salgını nedeniyle işlerim kötüye gitti ve evlilik hazırlığı içerisinde olduğum için nafakayı ödemekte güçlük çekiyorum" ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE