Nebahat Çehre: Beren Saat benim kızım

Geçtiğimiz günlerde Beren Saat'in paylaşımına yazdığı yorum ile gündeme gelen Nebahat Çehre, bir alışveriş merkezinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Nebahat Çehre: Beren Saat benim kızım

Kenan Doğulu ile evliliğinde kara bulutların dolaştığı konuşulan Beren Saat'in kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı gözleri nemli bir paylaşıma, "O gözlerin hiç nemlenmesin" yorumunu yazan Nebahat Çehre, güzel oyuncuyla ilgili konuştu.

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen başarılı sanatçı Beren Saat'e yaptığı yorumun hatırlatılması üzerine, "Beren benim kızım. Çok sevdiğim bir insan, onun en ufak üzüntüsü beni de üzüyor. Umarım çok mutlu olur" ifadelerini kullandı.

"ŞU SIRALAR GÖRÜŞEMİYORUZ"

Beren Saat ile işlerinin yoğunluğu nedeniyle görüşemediklerini belirten Nebahat Çehre, aynı kuaföre gittiklerini ve orada karşılaştıklarını söyledi. Başarılı sanatçı, "Hakikatten 'gözünde nem' bile olmasın. Şu sıralar çok görüşemiyoruz, aynı kuaföre gidiyoruz orada karşılaşıyoruz. ‘Görüşelim’ diye anlaşıyoruz ama işlerin yoğunluğundan dolayı bir türlü ayarlayamıyoruz. Bir dost olarak her zaman Beren’in yanındayım, bir annesi bir ablası gibi" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER