Nazlı Hamarat ve Aydın Gaffar arasında sular durulmuyor! Yine şiddet...

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat eski sevgilisi ve bebeğinin babası Aydın Gaffar ile arasındaki sular bir türlü durulmuyor. İkili arasında yargılama devam ederken Hamarat cephesinden şiddet iddiası geldi.

Nazlı Hamarat ve Aydın Gaffar arasında sular durulmuyor! Yine şiddet...

Katıldığı televizyon programı ile ünlenen Nazlı Hamarat 2018 yılında anne olmuş ve oğlunu kucağına almıştı. Oğlunun babasının, sevgilisi Gaffar Aydın olduğunu iddia etmiş, Aydın ise başta oğlunu kabul etmemişti. Aralarındaki problemleri aşamayan çiftin soluğu mahkemede almıştı. Nazlı Hamarat'ın eski sevgilisi Gaffar Aydın'ı tehdit ettiği öne sürülerek yargılandığı davada Gaffar Aydın da Nazlı Hamarat'a ait fotoğraf ve yazışmaları ifşa ederek şantaj yaptığı iddiasıyla yargılanıyor.

Nazlı Hamarat ve Aydın Gaffar arasında sular durulmuyor

ŞİDDET DEVAM EDİYOR!

Yargılama devam ederken Nazlı Hamarat ve Gaffar Aydın arasında yeni bir olay yaşandı. Oğlunun doğum gününde eski erkek arkadaşının Aydın'ın fazla alkol tüketmesi ve ardından kendisine saldırdığını söyleyen genç kadın, şikayette bulundu. Nazlı Hamarat ifadesinde o günü şöyle anlattı: 

Oğlumun doğum günüydü, yasağın olmadığı gün benim evimde yakın arkadaşlarımız ile bir kutlama yapıyorduk. Oğlumum babası Gaffar Aydın oradaydı, sürekli alkol tüketiyordu ben ise tüketmiyordum.

Nazlı Hamarat ve Aydın Gaffar arasında sular durulmuyor 

"OĞLUM KUCAĞIMDAYKEN BANA BIÇAK FIRLATTI!"

Gaffar'ı defalarca uyardım ama beni dinlemedi. İlerleyen saatlerde beni sözlü olarak taciz etmeye başladı. Yemek masasında arkadaşlarımız ile otururken bana hakaret etmeye başladı, bir anda meyve bıçağını üzerime doğru attı. Oğlum kucağımdaydı çok korktum. Saat henüz erkendi ama arkadaşlarım durumdan rahatsız olduğu için evlerine döndüler bende Gaffar'dan gitmesi için ricada bulundum. Korktuğum için arkadaşım Can A., benimle birlikteydi. Kamera kaydına almaya başladım, oğlum kucağımdayken saçımdan tutup yerde sürükledi kendisi ayakta zor duruyordu.

Nazlı Hamarat ve Aydın Gaffar arasında sular durulmuyor 

"ARKAMDAN TABAKLARI FIRLATIYORDU"

Arkadaşım oğlumu aldı ben çığlık atmaya başlayınca kolumu tuttu, kırmaya çalıştı. Zorla elinden kurtuldum ve kaçtım. Arkamdan tabakları fırlatıyordu. Sitenin güvenliği sese gelince Gaffar evden çıktı. Gittiğini sandım ama bahçemde uyumuş. Sonrasında şikayetçi olmamam için özür mesajları attı. Affettim ama aynı tavırları benim doğum günümde sergileyince şikayetçi olmaya karar verdi.

Nazlı Hamarat ve Aydın Gaffar arasında sular durulmuyor 

"SUÇLAMALARI KABUL ETMİYORUM"

Olay doğrultusunda ifadesi alınan Gaffar Aydın; 

Suçlamaları kabul etmiyorum. Hep beraber alkol aldık. Nazlı beni kışkırtmak için kamera kaydına başladı. Elinden aldım şiddet uygulamadım aksine konuşmak istedim ama sinir krizi geçirdi hakaret ve tehditlerde bulundu

Nazlı Hamarat ve Aydın Gaffar arasında sular durulmuyor 

Olaya tanıklık eden Can A.'nın ifadesinde, Aydın'ın hakaret ettiğini ardından tartışma çıktığını ve Nazlı Hamarat'ın saçını çekerek sürüklediğini sonrasında kolunu kırmak isterken morarttığını dile getirdi. Şikayet doğrultusunda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı başlatılan Gaffar Aydın hakkında başlatılan soruşturma devam ediyor.

Selçuk Uzun

YORUM EKLE