Naz Elmaz ve eşi Erol Özmandıracılar'dan aşk tatili

Oyuncu Naz Elmas, iş insanı eşi Erol Özmandıracı ile soluğu Bodrum'da aldı. Önceki gün Cennet Koyu'nda objektiflere yansıyan çift, aşka geldi.

Naz Elmaz ve eşi Erol Özmandıracılar'dan aşk tatili

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren oyuncu Naz Elmas, iş insanı eşi Erol Özmandıracı ile Bodrum'da tatilin tadını çıkarıyor

Naz Elmas ile 2019 yılında Esma Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturduğu Erol Özmandıracı, önceki gün Cennet Koyu’nda demirli teknelerinde objektiflere yansıdı. 38 yaşındaki oyuncu, denize girmek yerine teknede kendisinden 16 yaş büyük iş insanı eşi ve bir arkadaşıyla vakit geçirmeyi tercih etti.

Naz Elmas, kucağına aldığı köpeğine duş aldırdı.

Bir hayli zayıfladığı görülen oyuncu, formda görüntüsüyle dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda haklarında çıkan 'ayrılık' iddiasını yalanlayan Özmandıracı ile Elmas'ın, Bodrum tatilinde keyiflerinin bir hayli yerinde olduğu gözlendi.

Şubat ayının sonunda denize giren çift, herkesi şaşırtmıştı. Göcek'te tekneleriyle eğlenceli anlar geçiren ikiliden Özmandıracı, "Şubat'ta Göcek başkadır. Çok soğuk ama bize ne" notuyla sosyal medyada paylaşım yapmıştı. Elmas, Instagram hesabından peş peşe siyah elbiseli pozlarını yayınlamıştı. Oyuncunun bu fotoğraflardan birinde kollarını inceltmesi ve yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmamıştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2021, 12:52

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE