Müzik dünyası Diva'ya karşı ayaklanıyor mu? Mustafa Keser'in topa tuttuğu Bülent Ersoy'a bir şok da İzzet Yıldızhan'dan...

Bülent Ersoy ile sunduğu "Benzemez Kimse Bize"nin yayından kaldırılmasının ardından topa tutan Mustafa Keser'e İzzet Yıldızhan da katıldı.

Müzik dünyası Diva'ya karşı ayaklanıyor mu? Mustafa Keser'in topa tuttuğu Bülent Ersoy'a bir şok da İzzet Yıldızhan'dan...

Star TV ekranlarında sadece 2 bölüm yayınlanabilen Benzemez Kimse Bize adlı programın iki yıldızı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser,  programın iki hafta sonunda yayından kaldırılmasının ardından kanlı bıçaklı hale gelmişti. 

mustafa keser bülent ersoy

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada programın kaldırılmasıyla ilgili Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutan Mustafa Keser, ardından yaptığı basın açıklamasında da Diva'ya eleştirilerini sıralamıştı. Bülent Ersoy'un nota bilmediğini, önüne geleni azarladığını ve kaprisleri nedeniyle herkesi yıldırdığını dile getirmişti.  Keser, eleştirilerininn tonunu yükseltmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı.

Hizmetçisi var gibi hitap ediyor bana. Bana oradan Keser diye bağırıyor. Kimsin lan sen bana o şekilde bağırıyorsun. Arkasından 'Kürdo, kürdo', bana Kürdo diyor. Keser senin babanın uşağı mı lan öyle çağırıyorsun?

Mustafa Keser'den sonra bir Bülent Ersoy isyanı da İzzet Yıldızhan'dan geldi. İzzet Yıldızhan da Diva'ya bayrak açtı ve artık böyle programlar yapmaması gerekltiğini söylemişti. 

izzet yıldızhan

İZZET YILDIZHAN: BEN DAHA SABIRLI ÇIKTIM 

Bir alışveriş merkezinde gazetecilerle sohbet eden İzzet Yıldızhan'a Mustafa Keser'in yaşadıkları soruldu. Yıldızhan, "Ben Mustafa  abiden daha sabırlı çıktım. Ben 4 hafta dayanabilmiştim, kendisi 2 hafta dayanabildi. Bülent Ersoy'un artık böyle programlar yapmaması lazım. Bu tarz programlarda olmak yerine daha çok sağlığına dikkat etmesi lazım. Bu tarz sanatçılarımızın kendilerini koruması ve sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir" diye konuştu. 

izzet yıldızhan

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 17:37
YORUM EKLE