Müzik Boğaz'dan Gelir teknesinde konser veren Feridun Düzağaç: Kariyerimin en enteresan konseri

Müzik Boğaz'dan Gelir teknesinin dün akşamki müzikal performans konuğu Feridun Düzağaç oldu. Usta şarkıcının hayranları, yağışlı havaya rağmen sanatçıyı yalnız bırakmadı. İstanbul Boğazı'ndaki keyifli etkinlikte, Düzağaç'ı dinlemeye gelenler arasında ünlü oyuncu Ruhi Sarı da yer aldı.

Müzik Boğaz'dan Gelir teknesinde konser veren Feridun Düzağaç: Kariyerimin en enteresan konseri

Melakolik şarkıların vazgeçilmesi şarkıcısı Feridun Düzağaç, Müzik Boğaz'dan Gelir teknesinde hayranlarıyla buluştu. Bir sonbahar akşamında İstanbul Boğazı'nda tur atan teknede sevilen parçalarını seslendiren 50 yaşındaki şarkıcı, dinleyicilere untulmaz dakikalar yaşattı.

Ruhi Sarı: Feridun Düzağaç ile hayata aynı pencereden bakıyoruz

Feridun Düzağaç'ı Müzik Boğaz'dan Gelir teknesinde dinlemeye gelenler arasında ünlü oyuncu Ruhi Sarı da vardı. Usta şarkıcı ile hayata aynı pencereden baktıklarını kaydeden Sarı, Düzağaç'ın tüm şarkılarını severek dinlediğini vurguladı.

İki sinema filmiyle izleyicilerin karşısına çıkacak

En son Söz dizisinde rol alan oyuncu Ruhi Sarı, hali hazırda televizyon dizisinde yer almadığını ancak bazı teklifleri değerlendirme aşamasında olduğunu söyledi. Yaz aylarında çekimleri gerçekleşen Şuursuz Aşk sinema filminin aralık ayında vizyona gireceğini belirten Sarı, Ahmet Kaya'nın hayatının anlatıldığı İki Gözüm sinema filminde de yer aldığını, bu filmin de bu sezon vizyona gireceğini aktardı.

Ruhi Sarı'nın favori dizisi Mucize Doktor

Tiyatroya artan ilgiden memnun olduğunu dile getiren Ruhi Sarı, 2020'de yeni tiyatro oyunlarıyla sahnede olacağını söyledi. Televizyonda Mucize Doktor dizisini çok beğendiğini ve ilgiyle takip ettiğini belirten başarılı oyuncu, izleyiciye saygı duyan, zekasını aşağılamayan diziler görmek istediğini kaydetti

"30 yıllık kariyerimin en enteresan konseri"

Müzik Boğaz'dan Gelir etkinliğinde müzikseverlerin kulaklarının pasını silen Feridun Düzağaç, İstanbul Boğazı'nda gezinti yapan teknede konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Tecrübeli şarkıcı, 30 yıllık kariyerinin en enteresan konserlerinden birini verdiğini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER