Mustafa Üstündağ Bodrum'daki Silahlı Kavganın Gerçek Sorumlusunu Açıkladı

Bodrum’da düzenlenen Bodrum Rallisi’nde yaşanan arbede ve silahlı yaralama olayında gözaltına alınan oyuncu Mustafa Üstündağ, 'Kız arkadaşım darp edildi artist misin diye üzerimize yürüdüler.' diyerek olayın nasıl geliştiğini anlattı.

Bodrum Rallisi'nde yaşanan olay sonrası gözaltına alınan ve denetimli serbestlikle salıverilen Mustafa Üstündağ, olayın nasıl geliştiğinin detaylarını kameraların karşısına çıkarak tek tek anlattı.

mustafa üstündağ

"TEHDİT EDİLDİM VE ARTİSTLİĞİMLE SINANDIM"

Olayda yanında bulunan sevgilisi Yağmur Koçak, rallici Tanju Celen ve avukatı Hande Hamarat ile Bebek’e gelen Mustafa Üstündağ, mekanların kapalı olması nedeniyle açık alanda konuştu. Haberlerin aksine kendilerinin darp edildiğini ifade eden Mustafa Üstündağ, “Biz darp edildik. Kız arkadaşım dayak yedi. Arabanın kapısını açtılar, tekme tokat girdiler. Lütfen bütün kamera görüntüleri yayınlansın. En azından benim kimseye vurmuş olduğum bir görüntü var mı? Saygısızlık etmiş olduğum var mı?

Kısmetse Olur Yağmur Koçak’tan Sınırları Zorlayan Pozlar!

Orada da özür diledim. Stresten dolayı. Tehdit edildim ve artistliğimle sınandım. Artist misin dediler. Evet artistim. Bu işten para kazanıyorum. Olaylar gelişti ve sonrasında darp edildik. 50-60 kişi etrafımızı sardı. Polisi biz aradık, 14 kere ve kayıtlarımız var. Benim spor düşmanlığıyla itham edenler neden yanımdaki kadınlara vurulduğunu dile getirmiyor. Güvenlik kayıtlarını yayınlasınlar" diye konuştu.

mustafa üstündağ bodrum

"KAZA GEÇİRİYORSUN ORTADA AMBULANS YOK"

Organizasyonda eksiklikler olduğunu belirten Mustafa Üstündağ, “Böyle bir organizasyon yapılırken neden bir ambulans yok. Bir adam kaza geçiriyor, ambulans yok ve uluslararası organizasyon diye geçiyor. Neden çekici geliyor parasını istiyor. Böyle bir organizasyonda neden güvenlik yok. Orada kavgalar çıktı, darp edildik. Kolluk güçleri nerede. Arkadaşımızın eşi lösemi hastası ve darp edildik. Aracımın her yerine hasar verildi" dedi.

mustafa üstündağ sevgilisi

"VURULAN BİZİM ABİMİZ"

Mustafa Üstündağ, kavgaya karışan arkadaşlarının silah kullandığı iddialarını da yalanlayarak vurulanın kendi arkadaşları olduğunu söyledi: "Vurulan bizim abimiz. Orada bir kebapçı abimiz var ondan yardım istedim. 60 yaşındaki adamı darp ettiler. Kadına şiddet diyorlar arada kadınları darp ettiler" ifadelerini kullandı.

"ALNIMIN AKIYLA İSTEDİĞİM YERE GİDERİM"

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın “Mustafa Üstündağ’ı Bodrum’da istemiyoruz” sözlerini hakkında konuşan Üstündağ, “Kim söyledi bilmiyorum. ‘Mustafa Üstündağ’ı Bodrum’da istemiyoruz. Bodrum’a gelemez’. Bunu söyleyen mülki amir kimse seçilmiştir ve oranın sahibi değildir. Bu bayrağın dalgalandığı her yerde alnımın akıyla göğsümü gere gere istediğim her yere giderim. Kimse bunun kararını veremez. Öyleyse bende seni İstanbul’da istemiyorum. Gelin bir sorun. Hayırdır kardeş ne oldu deyin" dedi.

mehmet aras mustafa üstündağ

"ELİ SİLAHLI MAFYA GİBİ GÖSTERDİLER"

Kendinin eli silahlı mafya gibi lanse edilmesinden rahatsız olduğunu dile getiren Üstündağ, “İki üç gündür telimi kapalı tutuyorum. Eli silahlı mafya gibi lanse edildim. Bana diyorlar ki telefon açtın, adam çağırdın. Yol bilmiyorum iz bilmiyorum. Nereye gideceğim. Oraya adam çağıracak olsam 60 yaşındaki kebapçıyı çağırırım. Vurulan bu abimiz. Vurulduğu halde gözaltında tutuldu" İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 20:50

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE