Mustafa Sandal O Çağrıyı Geri Çevirmedi! Müjdeli Haberi Açıkladı…

Mustafa Sandal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla güzel haberi duyurdu. Sandal, koronavirüs nedeniyle ertelenen EURO 2021'de mücadele edecek Türkiye Milli Futbol Takımı için şarkı yapacağının müjdesini verdi.

Mustafa Sandal O Çağrıyı Geri Çevirmedi! Müjdeli Haberi Açıkladı…

Özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yerini alan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Şenol Güneş ile yaptığı paylaşımla A Milli Takım için Avrupa Şampiyonası şarkısı hazırlıklarına başladığını açıkladı.

Sandal, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “2002'de hocama ve Milli Takım'a Pazara Kadar şarkımızla uğurlu gelmiştik. Şimdi sıra 2021 Avrupa Şampiyonasında Şenol hocama ve federasyon yetkililerine bu çok kıymetli milli göreve beni ve ekibimi layık gördükleri için çok teşekkür ederim. Gereği yapılacaktır.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE