Mustafa Sandal'ın yazdığı A Milli Takım EURO 2021 şarkısı belli oldu

A Milli Futbol Takımı'nın 2021 Avrupa Şampiyonası (EURO 2021) şarkısını Mustafa Sandal hazırladı. TFF, Sandal'ın besteledği şarkıyı resmen kamuoyuna duyurdu.

Mustafa Sandal'ın yazdığı A Milli Takım EURO 2021 şarkısı belli oldu

EURO 2020'de mücadele edecek olan A Milli Futbol Takımımızın şarkısı da belli oldu! Ünlü sanatçı Mustafa Sandal, Derya Uluğ ve Eypio'nun seslendirdiği şarkının paylaşımında "O zaman şimdi hep birlikte, son ses, tek yürek: İnat diye buna derler, tarih yazacak" ifadeleri kullanıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamada, Mustafa Sandal'ın, A Milli Futbol Takımı'na tam destek veren özel bir şarkı ve klibe imza attığı belirtildi.

a milli takım türkiye euro 2021 şarkısı

Açıklamada, tüm Türkiye'nin sahipleneceği, kapsayıcı, tartışmalardan uzak bir milli takım iletişimi ortaya koyabilmek adına belirlenen "Bizim Çocuklar" çatısının altında, EURO 2020 için yeni bir şarkının hazırlandığı aktarıldı.

Mustafa Sandal'a Derya Uluğ, Irmak Arıcı ve Eypio'nun eşlik ettiği şarkıda, milli takımın ikonik geri dönüş hikayelerinin ön planda olduğu, başarıya inanma, tutku, farklı kültürlerin ortak ruhta buluşması gibi duyguların merkeze alındığı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 21:58

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE