Mustafa Sandal'dan Sezen Aksu'ya destek!

Geçtiğimiz gün Sezen Aksu'nun Şahane Bir Şey yaşamak isimli şarkısının sözlerinde peygamberlere hakaret etmesiyle eleştirilerin odağına yerleşen ünlü şarkıcıya, Sandal'dan destek geldi. İşte detaylar...

Mustafa Sandal'dan Sezen Aksu'ya destek!

'Minik Serçe' olarak anılan Sezen Aksu'nun Şahane Bir Şey Yaşamak isimli şarkısının "Binmişiz bir alâmate, gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e..." sözleriyle dini değerlere hakaret etmesi sebebiyle sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. 

Aksu, dini değerlere hakaret etmesi gerekçesiyle birçok kişi tarafından eleştirildi. Tepkilerin ardından sosyal medyada #sezenaksuhaddinibil etiketi birinci sıraya yerleşti. 

Şarkıcı Mustafa Sandal, 'Minik Serçe'ye destek çıktı. Sandal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, ''Sen otur oturduğun yerde gördüğüm kadarıyla bir gram aklın var onu da bu ülkenin en derin ozanlarından biri olan sanatçının ne dediğini anlamaya çalışmakla yakma güzel kardeşim!.. Bir şarkı sözünü böylesine çarptırmak akıl ve mantık dışıdır.'' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER