Mustafa Sandal Başarının Sırrını Paylaştı

90’lara damga vuran ve bu başarısını çıkardığı her şarkıda devam ettiren Mustafa Sandal, sırlarını paylaştı. Usta sanatçı, “Başarının formülü seyretmek” dedi.

Mustafa Sandal, kariyerindeki başarının sırlarını bizimle paylaştı. Bostancı’daki konseri öncesinde sorularımızı yanıtlayan şarkıcı, 90’larda elde ettiği başarıyı, izleyerek devam ettirdiğini açıkladı.

“İYİ ANALİZ…”

“Seyredeceksin, izleyeceksin” diye sözlerine başlayan Mustafa Sandal, “Nereye gidiyor olay? İhtiyaç ne? Bunları iyi analiz etmek gerekiyor. Sonra kalbinden geçeni söylemek için niyet edeceksin. Formülü bu” şeklinde konuştu. İnsanların bazen hayatta telaş içinde hareket edip seyretmeyi unuttuğunu belirten şarkıcı, “Geri çekilip seyrettiğin zaman görüyorsun zaten neyin ne olduğunu” diye de ekledi.

“90’LAR ARAYIŞI BİR ÖZLEM…”

Son günlerde insanların 90’lara olan özlemine de değinen Mustafa Sandal, “90’larda herkes kendisiyle daha barışıktı. İlişkileri daha güçlüydü. Zaman geçtikçe, teknoloji hayatımıza girdikçe belki birbirimizle bağlantı kurduk ama kendimizden koptuk. İnsanlar kendilerinden koptukça, kendilerine olan özlemi duyguyu bağlantıyı 90’larda bulmaya başladı ki o günlere dönmek istiyorlar. Bunun adı bir özlem, hasret” ifadelerini kullandı.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER