Mustafa Ceceli ve Selin İmer Çiftinin Bebek ‘Pişmanlığı’

Mustafa Ceceli eşi Selin İmer ve yakın dostu Yaşar İpek ile birlikte Etiler’de görüntülendi. Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan üçlü önemli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde “Bebek haberini aldık. Onu kutlamaya geldik” açıklamasıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Mustafa Ceceli ile Selin İmer çifti yakın dostları Yaşar İpek ile birlikte Etiler’de bir araya geldi.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer’in Bebek ‘Pişmanlığı’

Bir mekan çıkışında görüntülenen üçlü, gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

"VAY AMCA OLUYOR MUŞUZ.."

Mustafa Ceceli, yaptıkları ‘bebek şakası’ nedeniyle çok kişinin aradığını söyledi. O sırada lafa giren Yaşar İpek, “Ben TV’de izlerken sonu gelmeden mesaj attım. ‘Vay amca oluyormuşuz, ne güzel’ dedim. Sonra Mustafa bana “Sonunu izle de ondan sonra konuşalım” deyince ortaya çıktı” ifadelerini kullandı.

Espri yaptıklarını söyleyen Ceceli, “Alişan sağ olsun mesaj attı. ‘Peki madem şaka, inşallah gerçeği de olur” diyerek güzel bir temennide bulundu” dedi.

“ŞAKANIN SONUNU ÇOK HIZLI GETİRDİK..”

Mustafa Ceceli, “Şakanın sonunu çok hızlı getirdik” derken, Selin İmer ise, “Ben bir sakatlık olmasın diye annemi uyardım” dedi. Mustafa Ceceli ise, “Ailelerin yüreğine inecek. Tam böyle bir orta gelmişken böyle bir gol atmayalım mı yani?” ifadelerini kullandı.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer’in Bebek ‘Pişmanlığı’

"AZER BÜLBÜL'ÜN ŞARKISINI SESLENDİRDİM.."

Yeni projeleri hakkında konuşan Mustafa Ceceli, sevenlerine müjdeli haberi verdi. “Trapbesk diye bir projede Yaşar’la beraberiz” diyen ünlü şarkıcı, “Adından da anlaşılacağı gibi, trap ve arabeskin karışımı. 22 tane şarkı var. 22 tane sanatçı var. Bizler de birer tane şarkı seslendirdik” ifadelerini kullandı.

Yaşar İpek, “Ben Müslüm Baba şarkısı seslendirdim” derken, Mustafa Ceceli sözlerine şöyle devam etti:

“Ben de Azer Bülbül’den Başaramadım’ı okudum. Proje ilk olacak. Eski arabesk şarkıları daha önce trap olarak yapılmadı. Böyle bir albüm çıkıyor. Albüm diyoruz çünkü uzun zamandır biliyorsunuz ki albüm de çıkmıyor. Sadece single single yayınlıyoruz. Tahmin ediyoruz ki Ramazan Bayramı’na çıkacak.”

“BESTE YAZMAYI BECEREMİYORUM!”

Mustafa Ceceli, “Beste yazmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “2007’den beri aranjörlük yapıyorum. Bir tane doğru düzgün şarkım yok. Beceremiyorum yani!” cevabını verdi.

“ŞARKIMIN KLİBİ HAZIR..”

Yeni projeleri hakkında konuşan Yaşar İpek, şu ifadeleri kullandı:

“Bekliyoruz herkes gibi. Bu trap ve arabesk albümü öncesi de bir şey çıkartacağım. Sinan Akçıl’dan aldığım şarkılar var. Onlar hazır. Bir tanesinin de klibi hazır. Çıkacak inşallah…”

“EĞİTİMLE ALAKALI KARAR VERMEK İÇİN EN KÖTÜ ZAMAN..”

Oğlu Arın hakkında da konuşan Mustafa Ceceli, “Arın iyi. Haftada 2 gün yüz yüze eğitime gidiyor. Çok şükür her şey yolunda” dedi. Oğlunun yurtdışında okuyacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden 40 yaşındaki şarkıcı, “Haberler nereden çıktı bilmiyorum ama dünyada pandemi var. Eğitimle alakalı bir şeye karar vermek için en kötü zaman” diye konuştu.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer’in Bebek ‘Pişmanlığı’

“BABASINDAN BİLE BAŞARILI OLABİLİR..”

Müzisyen ruhu oğluna da bulaştırdığını söyleyen Ceceli, “Arın piyano çalıyor. Onu yönlendiriyoruz. İleride canı ne isterse” dedi. Yaşar İpek ise “Babasından bile başarılı olabilir” sözleriyle yakın dostu Mustafa Ceceli’ye takıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER