Mustafa Ceceli Cemal Can Canseven'i Öve Öve Bitiremedi

Mustafa Ceceli geçtiğimiz akşam eşi Selin İmer’le birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerle sohbet Eden Ceceli, Survivor Cemal Can Canseven’e övgüler yağdırdı. Azerbaycan-Ermenistan savaşı hakkında da konuşan Ceceli, sert ifadeler kullandı.

Mustafa Ceceli geçtiğimiz akşam eşi Selin İmer’le birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerle sohbet Eden Ceceli, Survivor Cemal Can Canseven’e övgüler yağdırdı. Azerbaycan-Ermenistan savaşı hakkında da konuşan Ceceli, sert ifadeler kullandı.

GENÇ YETENEKLERE DESTEK

Son dönemlerde müzik sektöründeki genç yeteneklerle düet yaparak güzel projelere imza atan Mustafa Ceceli, yeni neslin yıldızlarıyla iş birliği yapmaktan duyduğu mutluluğu anlattı. Pandemi döneminde bol bol ürettiklerini dile getiren şarkıcı, “Şimdi onları çıkarma zamanı, biliyorsunuz konserler yok. O yüzden olabildiğince stüdyo çalışmaları ile günlerimiz geçiyor” dedi.

CEMAL CAN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

CEMAL CAN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven’le albüm çalışması yapan Mustafa Ceceli şunları kaydetti:” Ben Cemal Can’ı çok sevdim. Acayip açık yürekli, pırıl pırıl bir insan. Düşünün ki aylarca ekranda kalmanın getirdiği şöhretin egosunu üzerinde tortu olarak bile taşımıyor. Onunla bu Pazar günü tekrar toplandık ve Cuma günü artık ilk şarkı için kolları sıvıyoruz. Güzel şeyler yapacağımızı düşünüyorum. O da heyecanlı, ben de heyecanlıyım. Ben başarılı olacağını düşünüyorum, çünkü kumaşında o var. Hem çok kaliteli bir insan, hem de çocukluğundan beri bunun hayalini kuran biri. Anlatıyor bana, ‘Evde halıları sererdim sahne olurdu. Boş koltukları koyardım onlar da benim seyircilerim olurdu. Onlara şarkılar söylerdim’ diyor. İnşallah onun çocukluk hayalini gerçekleştireceğiz.

"İNSAN DEĞİLSİN!"

Azerbaycan-Ermenistan savaşı hakkındaki düşünceleri sorulan Mustafa Ceceli, sert ifadeler kullandı. Sözlerine “Bebekleri öldürüyorsan insan değilsin” diyerek başlayan şarkıcı, “Senin ırkın, milletin, kim olduğunun bir önemi yok. Sen on aylık bir bebeği öldürüyorsun. Ondan sonra çıkıp kimse özgürlük falan diye konuşamaz. Zaten istila etmişsin orayı. Çok üzülüyorum, gördüğüm zaman kahroluyorum. Bir sürü Azerbaycanlı arkadaşım var; hepsini arıyorum, sağlıklarını, hallerini, hatırlarını soruyorum. Hangi çağdayız? Halen daha bir bebeğin canına kastedip, onu hayattan koparıp, ondan sonra sosyal medyada propaganda yapıyorsun. Bunun hiçbir vicdana, akla, insanlığa sığmayacağını düşünüyorum. İnsan olan bir kişinin de bunu desteklemeyeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu

"İNSAN DEĞİLSİN!"

Azerbaycan’a çok gidip geldiğini anlatan ünlü şarkıcı, “Şu an bombalanan ‘Gence’ şehrinde konser vermişliğim var. Orada etkinlik yapmıştık Hadise’yle beraber. Üzülüyorum gördüğümde… Keşke olmasa diyorsun ama oldu. Umarım devamı gelmez” dedi.

Azerbaycan’ın sivilleri vurmayacağını açıklamasından da bahseden Ceceli konuşmasının devamında, “Dileriz ki, birilerine örnek olur, ders olur ve bundan sonra masum insanların katledildiğini görmeyiz.” İfadelerine yer verdi.

Daha fazla Mustafa Ceceli ve Cemal Can Canseven haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER