Murat Yıldırım’dan Şiddet Sahnelerine Destek: "Mutlaka Olacak"

Murat Yıldırım geçtiğimiz akşam Cihangir’de görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, iş ve özel hayatına dair samimi açıklamalar yaptı. Televizyondaki şiddet sahnelerine yöneltilen eleştirileri ise doğru bulmayan Yıldırım, “Şiddet sahneleri mutlaka olacak” dedi

Murat Yıldırım geçtiğimiz akşam Cihangir’de görüntülendi. ‘Evim’ diyerek bahsettiği karavanının yanında gazetecilerle sohbet eden Yıldırım, şiddet sahneleriyle ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

"KARINCAYI İNCİTMEDİM"

Son dönemlerde dizilerde sıkça karşılaşılan şiddet sahneleri, topluma kötü örnek olması sebebiyle, hem sanat camiasından hem de halk tarafından tepki topluyor.

Ramo dizisinde de sıklıkla yer alan şiddet sahneleriyle ilgili, dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım şu ifadeleri kullandı: "Bütün samimiyetimle söylüyorum; bu bir görüştür herkesin fikirleri ayrıdır. Ben çocukluğumdan beri Amerika ve Türkiye'de çekilen bir sürü kavga, savaş, aksiyon dizilerini, filmlerini izledim. Ama bu güne kadar hiçbir karıncayı incitmedim. Onun bir dizi ve film olduğu bilincini çocuklara vermek önemli olan. Bir de yaş gruplarının izlemesini önlemek lazım. Öbür türlü işin içinden çıkamazsın. Nasıl yapalım yani? Göstermeyelim mi aksiyon sahnelerini? Mutlaka olacak ama bunu yaş sınırına biraz daha dikkat edeceğiz. Güzel şeyler yapacağız"

HALİL SEZAİ İÇİN NE DEDİ?

67 yaşındaki Hüseyin Meriç’e saldırdığı için başı derde giren Halil Sezai hakkında yorum yapmak istemeyen Murat Yıldırım, konuyu bilmediğini söyledi ve “Kişiler üzerinden yorum yapmıyorum; genel konularda konuşuyorum” dedi.

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım'ın önceki röportajlarına buradan ulaşabilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 10:00

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE