Murat Yıldırım’dan Eşine Aşk Dolu Sözler! ‘Yıllarca Ondan Bahsedebilirim…’

Hakan Gence’ye röportaj veren Murat Yıldırım, eşi İmane Elbani ile ilgili aşk dolu ifadeler kullandı. “Her şeyi onunla yapmak istiyorum ve bunun için tekrar tekrar yüz binlerce yıl gerek” şeklinde konuşan Yıldırım, kadere inandığını ve evliliklerin de bir kader olduğunu dile getirdi.

Murat Yıldırım’dan Eşine Aşk Dolu Sözler! ‘Yıllarca Ondan Bahsedebilirim…’

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye röportaj veren Murat Yıldırım, hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Yıldırım’ın açıklamalarında en dikkat çeken kısım ise eşi İmane Elbani ile ilgili kurduğu aşk dolu ifadeler oldu.

“O HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK…”

“Daha dün İmane’ye ‘Neredeyse dört yıl olmuş, ne çabuk geçti’ dedim. 4 bin yılda da, daha fazlasında da yanında böyle hissedeceğim biri İmane...” diyerek sözlerine başlayan Murat Yıldırım, şöyle devam etti: “Her şeyi onunla yapmak istiyorum ve bunun için tekrar tekrar yüz binlerce yıl gerek. O, sonsuzluğu beraber istediğim biri. Ben onu, onun da beni sakındığı gibi her şeyden sakınıyorum. Onun da beni sevdiği gibi, kendimden daha çok seviyorum. Günlerce, aylarca hatta yıllarca ondan bahsedebilirim. O her şeyin en iyisine, en güzeline layık.”

Murat Yıldırım’dan Eşi İmane Elbani’ye Aşk Dolu Sözler! ‘Yıllarca Ondan Bahsedebilirim…’

“BEN KADERE İNANIYORUM…”

Evlilik teklifi İmane ile üçüncü görüşmelerinde yaptığını söyleyen Murat Yıldırım, “Bu da kaderdi. Her şey bizim üstümüzde gelişiyordu, bu sadece yaşayanın anlayabileceği bir şey. Onu ilk gördüğüm andaki duygu çok değerliydi. Ben kadere inanıyorum. İmane’yle tanışmak, evlenmek benim kaderim” şeklinde konuştu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE