Murat Yıldırım: ''Eşimin Benden Başka Kimsesi Yok''

Ramo dizisinin başarılı oyuncusu Murat Yıldırım, ve eşi  Iman Elbani Bebek'te objektiflere takıldı. Yıldırım, "Iman'ın burada benden başka kimsesi yok. Ailesi, akrabası ya da arkadaşları yok. O yüzden ben her zaman yanındayım" dedi

Murat Yıldırım: ''Eşimin Benden Başka Kimsesi Yok''

Murat Yıldırım, eşi Iman Elbani’nin kuaförde kişisel bakımlarını yaptırdığı sırada kapıda bekledi. Yıldırım, "Bugün izin günümüz, biraz dışarı çıktık. Eşim her zaman benimle. İstanbul’da kimsesi yok, bir tek ben varım. Ailesi yok, arkadaşları yok. O yüzden benimle beraber olacak, kiminle beraber olacak?" dedi.

Murat Yıldırım Iman Elbani

Rol aldığı dizi setinde sürekli kontrol yapıldığını söyleyen Yıldırım, “Düzenli testler yapılıyor. Herkes maske ile dolaşıyor. Sette her zaman doktorlar var. Riski göze alamayız. Çok şükür sette hiç kimsede hiçbir şey yok şu ana kadar. İnşallah en kısa zamanda bütün dünya üzerinden bu problem kalkar" diye konuştu.

Murat Yıldırım Iman Elbani

Yıldırım, dört yıl önce hayatını Faslı oyuncu Iman Elbani ile birleştirmişti.

Yakın zamanda bebek haberleriyle gündeme gelen ikili, "Şu anda öyle bir şey yok. Daha sağlıklı ve güzel haberler olduğunda sizinle paylaşacağız" açıklamasında bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER