Murat Övüç Demet Akalın'ı Topa Tuttu: İki Gün Makarna Yesinler

Dalga Dalga şrkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Murat Övüç, pandemi döneminde 'Geçinemiyorum2 diyen ünlüleri topa tuttu. Özellikle Demet Akalın'ı isim vermeden eleştiren Övüç, "İki gün makarna yesinler, ölmezler" dedi.

Murat Övüç Demet Akalın'ı Topa Tuttu: İki Gün Makarna Yesinler

Şu sıralar Dalga Dalga şarkısı ile sosyal medyada oldukça konuşulan Murat Övüç, açıklamalarıyla Demet Akalın'ı hedef aldı. Murat Övüç, önceki gün bir restoranda 10 aileye yemek daveti verdi.

Yardımlaşmayı çok sevdiğini söyleyen Övüç, “pandemi döneminde geçinemiyoruz” diyen ünlü isimlere de ateş püskürdü. Murat Övüç özellikle de “geçinemiyorum” deyip mangal davetleri veren Demet Akalın’ı hedef aldı.

İşte Murat Övüç’ün gündemi sallayacak açıklamaları…

“Ne çabuk nereden geldiklerini, ne olduklarını unutuyorlar. İki gün makarna yesinler ölürler mi? Her gün et, biftek yiyorlar… Gülüyorum ben bunlara. İnsanlar ekmek bulamıyorlar. Ben bu pandemi döneminde 1971 aileye erzak götürdüm. Millet yazlıklarında, evlerinde kebap yaparken ben insanlara erzak kolileri götürdüm. Sayın Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’ndan teşekkür plaketleri aldım. Tırnaklarımızla geldik biz. 541 evlada burs verdim. Hadi çıksın bir delikanlı da ben de verdim desin… Konuşuyorlar sadece, gülüyorum onlara…”

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE