Murat Kekilli'nin Rusya ve Ukrayna savaşına yorumu dikkat çekti!

Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Ukrayna lideri Zelenskiy hakkında bir gönderme yapan Kekilli, gündem oldu. İşte detaylar...

Murat Kekilli'nin Rusya ve Ukrayna savaşına yorumu dikkat çekti!

Geçtiğimiz yıl Hamas'ın İsrail'e yönelik yaptığı füze saldırısı hakkında  "İsrail'de gökyüzü füzelerle dolu. Bazı şehirler yanıyor... Kurbanlar, birçok yaralı ve birçok insan trajedisi var. Bütün bunlara yas ve keder olmadan bakmak mümkün değil. İnsanların canı için çatışmanın bir an önce durdurulması gerekiyor" sözleriyle paylaşım yapan Zelenskiy'nin Filistin'de binlerce kişi ölürken herhangi bir paylaşım yapmaması  bir hayli tepki çekmişti.

Murat Kekilli'nin Rusya- Ukrayna savaşına yorumu dikkat çekti!

12 Mayıs 2021'de İsrail bombalanırken yaptığı bu paylaşımı Filistin'e yapmaması konusunda bir sosyal medya kullanıcısı Hissam Ullah Baig ise Zelenskiy'e “Bir komedyen daima komedyendir. Bir gün Rus uçakları Kiev, Kharkiv ve Odessa'yı bombaladığında anlarsın.“ yanıtını vermişti. 

Murat Kekilli'nin Rusya- Ukrayna savaşına yorumu dikkat çekti!

Şarkıcı Murat Kekilli ise tüm dünyanın gözünün üstünde olduğu Rusya- Ukrayna savaşı için "Pakistanlı bir genç, 10 ay önce İsrail’in Filistin’i bombardımanını destekleyen Zelenski'ye ne demişti? Rus uçakları Kiev, Kharkiv ve Odessa'yı bombaladığında bunun ne kadar acı verdiğini o zaman anlarsın" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2022, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER