Murat Dalkılıç'ın Keyifsiz Doğum Günü Partisi: Nedeni Hande Erçel Mi?

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde 37 yaşına girdi. Dalkılıç'ın doğum günü partisinde keyifsiz olduğu iddia edildi. Erçel ile ayrılan Dalkılıç'ın eski sevgilisini unutamadığı öne sürüldü.

Murat Dalkılıç'ın Keyifsiz Doğum Günü Partisi: Nedeni Hande Erçel Mi?

Hande Erçel ile yaşadıkları aşkla gündeme gelen Murat Dalkılıç'ın şu sıralar mutsuz olduğu iddia edildi. Erçel ile bebek istediği için ayrıldığı öne sürülen Dalkılıç, 37 yaşına girdi. Dalkılıç'ın doğum günü partisinde keyifsiz olduğu iddia edildi. Bu olaylar Dalkılıç'ın Hande Erçel'i unutamadığı yorumlarına yol açtı.

   

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ani ayrılıklarıyla sevenlerini şoke etti.

Ayrılık sonrası çeşitli iddialar da ortaya atıldı.Hande Erçel’in rol arkadaşı Kerem Bursin’le yeni bir aşka yelken açtığı konuşulurken, Murat Dalkılıç’ın sessizliği de bir hayli dikkat çekiciydi.Önceki akşam 37. yaş gününü yakın dostlarıyla Emirgan’da bir mekanda kutladı.Parti sonrası UçanKuş TV’ye yakalanan Dalkılıç’ın partiden çıkmasına rağmen keyifsizliği gözlerden kaçmadı.Muhabirimizin “kalbiniz kırık bir doğum günü mü yaşadınız” ve “baba olmak istediğiniz iddiaları doğru mu” sorularına yanıt vermeyen Murat Dalkılıç, sessizlik yemini etmişçesine oradan uzaklaştı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 16:43

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE