Murat Dalkılıç Hande Erçel’in Aşk Hayatı İçin Ne Dedi?

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, Özge Özpirinçci’nin doğum günü partisinden çıkarken kameralara yakalandı. Polis baskınıyla sonuçlanan gece için gazetecilere “Polisleri siz çağırdınız galiba” diyen Dalkılıç, eski aşkı Hande Erçel ile ilgili sorulan soruları duymazdan geldi.

Özge Özpirinçci, dün 35 yaşına girdi. Oyuncunun Etiler’de bir mekanda kutladığı doğum gününe katılanlar arasında Murat Dalkılıç, Uraz Kaygılaroğlu, Berrak Tüzünataç, Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimler yer aldı. 

POLİSE ŞİKAYET ETTİLER
Kutlamanın ardından mekandan ayrılan ünlü isimler, daha sonra Özge Özpirinçci’nin Yeniköy’deki avukatının evine geçti ve partiye devam etti. Ancak mahalle sakinleri yüksek sesten rahatsız olup polisi arayınca olanlar oldu.

Murat Dalkılıç Hande Erçel’in Aşk Hayatı İçin Ne Dedi?

Polisin baskını ile evinin yolunu tutan Murat Dalkılıç, parti çıkışı magazinburada.net kameralarına yansıdı. Gece ile ilgili “Güzel, tatlı geçti” diyen şarkıcı, polislerin gelmesi ile ilgili soruları ise geçiştirmeyi tercih etti.

“BIRAKIN LAN’”
“Ben polis baskınını görmedim” diyen Dalkılıç, “Onu siz çağırdınız galiba” diyerek evin çıkışında bekleyen gazetecilere ithamda bulundu. Muhabirlerin konuyla ilgisi olmadığını belirtmesi üzerine şarkıcı, “Bırakın lan” ifadelerini kullandı.

Murat Dalkılıç Hande Erçel’in Aşk Hayatı İçin Ne Dedi?

Gazetecilerin konu ile ilgili ısrarlı soruları karşısında ise “Sizi seviyorum arkadaşlar” ifadelerini kullandı. 

Murat Dalkılıç Hande Erçel’in Aşk Hayatı İçin Ne Dedi?

Hande Erçel ve sevgilileri hakkında soruları ise duymazdan gelen Murat Dalkılıç, daha sonra aracıyla evinin yolunu tuttu.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER