Murat Boz’dan Aslı Enver’e Gönderme!

Murat Boz, ‘Aşk bu’ adlı parçasını canlı söylerken çekilen bir görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Sözleri ile dikkat çeken parça, popçunun eski sevgilisi Aslı Enver’e gönderme olarak yorumlandı.

Murat Boz’dan Aslı Enver’e Gönderme!

Şarkıcı Murat Boz, ‘Aşk bu’ isimli parçasını canlı söylerken çekilen bir görüntüyü Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. “İnanabiliyor musun? Aşk bu” sözlerinin yer aldığı kısmı paylaşan yakışıklı şarkıcının bu hareketi, bir barışık bir dargın ilişki yaşadığı eski sevgilisi Aslı Enver’e gönderme olarak yorumlandı.

#AşkBu

Murat Boz (@muratboz)'in paylaştığı bir gönderi ()

ASLI ENVER KESTİ ATTI…

Geçtiğimiz haftalarda uzun aradan sonra iki ismin yeniden görüşmeye başladığı iddia edilmişti. Bu haberlere karşılık Aslı Enver, “Biz yaklaşık 4 ay önce iletişimi kestik. Hala da iletişimimiz yok” cevabını vermişti.

BİRBİRLERİNİ TAKİPTEN ÇIKTILAR…

Murat Boz, Aslı Enver’in açıklamasının ardından yaklaşık 4 ay sonra oyuncuyu Instagram’da takipten çıktı. Bu hamleye karşılık eski sevgili de şarkıcıyı takipten çıkardı.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 13:50

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER