Murat Boz'dan Will Smith'e destek mesajı!

2022 Oscar Ödülleri Töreni'nde aktör Will Smith, eşi Jada Pinkett Smith'in sağlık sorunuyla ilgili espri yaptığı gerekçesiyle gecenin sunucusu komedyen Chris Rock'a tokat atmıştı. Smith, o günden beri gündemden düşmeyen olay için geçtiğimiz günlerde bir yayınlamış ve hem Chris Rock'tan, hem de annesi Rosalie Rock ve kardeşi Tony Rock başta olmak üzere tüm ailesinden özür dilemişti. Yaşanan skandaldan sonra hayatına devam etmeye çalışan aktör, sosyal medyaya geri dönmekle ilgili bir paylaşım yaparak, takipçilerinden destek aldı. Ünlü isme yorum yapanların arasında, şarkcı Murat Boz da yer aldı. İşte detaylar...

Murat Boz'dan Will Smith'e destek mesajı!

Will Smith, 'King Richard' filmindeki rolüyle 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü aldığı 94'üncü Oscar Ödül Töreni'ne tokat skandalıyla damga vurmuştu. Rock, Smith'in eşi Jada Pinkett Smith'in Alopesi hastalığı nedeniyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili "Jada seni seviyorum, 'G.I. Jane 2'yi sabırsızlıkla bekliyorum" şeklinde espri yapmıştı. Bunun üzerine Smith, oldukça sinirlenmişti. Ünlü aktör, şakalar üzerine sahneye çıkıp, Chirs Rock'a tokat atmış ve "Karımın adını ağzına alma!" demişti.

53 yaşındaki oyuncu, ödülünü almak için sahneye çıktığında gözyaşlarıyla özür dilemiş ve, "Akademi'den özür dilemek istiyorum, aday arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum. Bu güzel bir an" demişti. Will Smith'in, tokat attığı Chris Rock'tan özür dilememesi ise dikkat çekmişti.

Murat Boz'dan Will Smith'e destek mesajı!

"DAVRANIŞIM KABUL EDİLEMEZDİ"

Tokat skandalıyla ilgili Will Smith'ten beklenen hamle ise, geçtiğimiz haftalarda gelmişti. Instagram ve YouTube hesaplarında paylaştığı altı dakikalık videoda pişmanlığını dile getiren oyuncu, bazı soruları cevaplamıştı. Oscar’daki ödül konuşması sırasında neden Chris Rock’tan özür dilemediğiyle ilgili bir soruya Will Smith, “o an benim için her şey bulanıktı” cevabını vermiş ve şöyle devam etmişti:

Chris'e ulaştım ve bana gelen mesaj, henüz konuşmaya hazır olmadığı, hazır olduğunda bana ulaşacağıydı. Chris, senden özür dilerim. Davranışım kabul edilemezdi ve ne zaman konuşmaya hazır olursan buradayım. O an fark etmediğim şeylerden biri de bu hareketin ne kadar insanı kırabileceğiydi. Bu yüzden Chris'in annesinden özür dilemek istiyorum. Tüm ailesinden, özellikle Tony Rock'tan özür dilemek istiyorum. Tony ile harika bir ilişkimiz vardı, o benim adamımdı. Ve bu arkadaşlık artık muhtemelen onarılamaz.

Murat Boz'dan Will Smith'e destek mesajı!

"DİĞER ADAYLARIN ANINI ÇALDIM"

Will Smith, son üç ayını 'O anda yaşananları tekrar tekrar düşünerek ve anlayarak' geçirdiğini belirterek, yaptığı davranışın doğru olduğunu hiçbir şekilde düşünmediğini söylemişti. Aktör, ayrıca o gece orada bulunan diğer adaylardan ve kazananlardan da özür dileyip, "Anınızı çalmış olmak gerçekten kalbimi kırıyor. Üzgünüm demek yeterli değil" demişti.

GORİL VİDEOSU PAYLAŞTI

Will Smith, tüm bunların ardından 'sosyal medyaya geri dönmeye çalıştığını' paylaşmak için Cuma günü Instagram'a girdi. 53 yaşındaki oyuncu, dikkatini çekmek ve oynamak için yetişkin bir gorili dürten bir bebek gorilin mizahi bir videosunu yayınlayarak, 63.8 milyon takipçisiyle iletişime geçti. Smith, videoyu skandal olaydan sonra tekrar sosyal medya kullanmaya dönmesini test etmesine benzeterek, paylaşımına "Sosyal medyaya geri dönmeye çalışırken ben" mesajını yazdı.

Murat Boz'dan Will Smith'e destek mesajı!

MURAT BOZ'DAN YORUM GELDİ

Aktörün iki milyona yakın beğeni ve 55 bine yakın yorum alan bu gönderisine, şarkıcı Murat Boz'dan da yorum gecikmedi. Ünlü isim, Smith'in videosuna; "Geri dön kral, seni seviyoruz" diye yazdı.

Will Smith'in gönderisine, birçok takipçisinden de Boz'un yorumuna benzer destek mesajları yağdı.

10 YIL BOYUNCA MEN EDİLDİ

Öte yandan törene damga vuran olaydan sonra düşük bir profil gösteren Will Smith, 10 yıl boyunca Oscar galalarından ve diğer Akademi etkinliklerinden de men edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER