Murat Boz'dan Flaş Hadise Açıklaması!

Murat Boz, son dönemde adı yasak aşk dedikodularına karışan yakın dostu Hadise’nin kendisini evinde ziyaret ettiğine dair çıkan haberlere tepki gösterdi.

Murat Boz'dan Flaş Hadise Açıklaması!

Hadise ile Ebru Gündeş'in boşanma aşamasında olduğu eşi Reza Zarrab’ın 2019 yılında yasak aşk yaşadığı iddiası gündemdeki sıcaklığın koruyor. 

Hakkında çıkan haberleri “Kimse benim namusumu ve şerefimi lekeleyemez” sözleriyle yalanlayan Hadise daha sonra avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak yazılı, görsel basın ve sosyal medyadaki haberlere yayın yasağı getirtti.

"HADİSE DE KAAN DA ARKADAŞLARIM.."

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Hadise’nin Murat Boz’u evinde ziyaret ettiği iddia edildi. Murat Boz, çıkan haberlere tepki göstererek şu açıklamayı yaptı:

"Bir haberi yaparken o kişinin bir ailesi var, bir erkek arkadaşı var diye düşünmeden hareket etmek bana çok zalimce geliyor. Karşı blokların birinden benim oturduğum site sakinlerinden birine ait minibüsü çekip haber yapmışlar. Akıl alır gibi değil. Karşı blok sakinlerinin site içini fotoğraflamasına mı yanayım, buna inanıp sormadan, soruşturmadan haber yapanlara mı yanayım bilemedim. Hadise de Kaan da arkadaşlarım... #KadınaŞiddeteHayır"

Murat Boz'dan Flaş Hadise Açıklaması!

AYRILIK İDDİALARINA TAKİPLEŞEREK YANIT VERDİLER

Yasak aşk iddiası haberlerinin çıkması üzerine Hadise ve Kaan Yıldırım’ın Instagram’da birbirlerini takipten çıkarak ayrıldığı iddia edildi. Bu zamana kadar sosyal medyada birbirlerini hiç takip etmeyen ikili, çıkan ayrılık haberlerinden sonra ilk kez birbirlerini takibe alarak ‘birlikteyiz’ mesajı verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 17:13

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE