Murat Aygen’den Romantik 10. Yıl Kutlaması! ‘Yeniden…’

Şimdilerde Mucize Doktor’da rol alan Murat Aygen, eşi Nihan Aslı Aygen ile 10. evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kutladı.

Murat Aygen’den Romantik 10. Yıl Kutlaması! ‘Yeniden…’

2010 yılında nikah masasına oturan Murat Aygen ile eşi Nihan Aslı Aygen, mutlu evlilikleriyle 10 yılı geride bıraktı. Şimdilerde Mucize Doktor’da rol alan Murat Aygen, evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kutladı.

‘MİNNETTAR OLACAĞIM…’

Oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı yıl dönümü paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Tam 10 yıl. Tek yürek, tek nefes, tek ses, tek gülüş, tek bakış olduk. Yaşama tekrar başlamamı ve yaşamı yeniden anlamamı sağladığın için sonsuza dek minnettar olacağım. Seni seviyorum. Aşkım. Karım.”

Mucize Doktor’un Yıldızı Murat Aygen’den Romantik Kutlama! ‘Yeniden…’

Nihan Aslı Aygen ise düğün zamanından paylaştığı kareye, "10 yıl. Kocam, sevgilim, gözümün bebeği, aldığım nefes, parçamızın babası... Seni çok seviyorum... Nice uzun yıllarımız olsun." mesajını not düştü.

Mucize Doktor’un Yıldızı Murat Aygen’den Romantik Kutlama! ‘Yeniden…’

İkilinin paylaşımları büyük beğeni topladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 11:38

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE