Murat Akdoğan Hande Erçel'in Eski Aşkı Murat Dalkılıç İle Aynı Masada!

Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilen iş insanı Murat Akdoğan’ın, Erçel’in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile aynı masada olduğu fotoğraf ortaya çıktı.

Murat Akdoğan Hande Erçel'in Eski Aşkı Murat Dalkılıç İle Aynı Masada!

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel, son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Güzel oyuncunun Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı söylenirken, iş insanı Murat Akdoğan ile 1,5 aydır flört ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz gün bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen Erçel, Murat Akdoğan ile ilgili sorulan sorulara cevap vermedi. Güzel oyuncunun aşk haberlerini yalanlaması ise dikkat çekti.

Erçel’in aşk haberlerini yalanlaması üzerine bugün flaş bir gelişme yaşandı Snob Magazin’de yer alana habere göre; iş insanı Murat Akdoğan’ın Hande Erçel’in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile aynı masada olduğu fotoğraf ortaya çıktı.

Murat Akdoğan Hande Erçel'in Eski Aşkı Murat Dalkılıç İle Aynı Masada!

Dalkılıç ile Akdoğan’ın bir dönem yakın arkadaş oldukları öğrenildi.

AŞKIN ÇÖPÇATANI MURAT DALKILIÇ’IN ABLASI İDDİASI

Öte yandan yaklaşık 1.5 aydır flört eden Erçel ile Akdoğan'ın çöpçatanlarının Murat Akdoğan'ın ablası Cansın Hacısoylu olduğu öğrenilmişti. Cansın Hacısoylu'nun, Hande Erçel'in eski aşkı Murat Dalkılıç ile sık dost olması da herkesi şaşırtmıştı.

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, geçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir kararla ayrılmışlardı.

“MURAT SADECE SEVGİLİ DEĞİL..”

Hande Erçel, ayrılık sonrası "Murat hayatımın en zorlu günleri olarak hatırlayacağım zamanlarımda sadece sevgili değil, bana dost olmuş, yol arkadaşlığı yapmış kıymetli biridir. Bu yüzden de ayrılık iki insanın ilişkisinin bitirmiş olsa da yine belirtmek isterim ki dost kalmak tek istediğimizdir ve uzun yılların getirisi olarak yakın çevremiz hala aynıdır. Bu süreçte aldığımız karara saygı duymanızı ve haberlerinizi yaparken bu hassasiyeti ve anlayışı gözetmenizi rica ederim." açıklamasını yapmıştı.

Murat Akdoğan Hande Erçel'in Eski Aşkı Murat Dalkılıç İle Aynı Masada!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER