Muradına Erdi: Sevgilisi ve Kızıyla Tatilde

İtalyan sevgilisi ile çıktığı Tayland tatiline kızı Melisa Ilıcalı’yı götüremediği için üzülen Şeyma Subaşı, bu sefer muradına erdi. Guido Senia ile çıktığı İsviçre tatiline kızını da götürdü.

Muradına Erdi: Sevgilisi ve Kızıyla Tatilde

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan Guido Senia ile yeni bir ilişkiye başlayan Şeyma Subaşı sonunda muradına erdi. Geçtiğimiz haftalarda Guido Senia ile birlikte gittiği Tayland tatiline kızı Melisa Ilıcalı’yı götüremeyen Şeyma Subaşı, kızını yanına alamadığı için duyduğu üzüntüyü Instagram’dan yaptığı paylaşımla dile getirmişti. Subaşı, “Arkadaşlarım beni teselli etti. Şimdi Melisa ablaları ve babasıyla Miami’de. Olsun bir dahaki sefere” ifadelerini kullanmıştı.

YAN YANA FOTOĞRAFLARDAN KAÇINDI…

Şimdi ise sevgilisi Guido Senia ve ailesi ile birlikte İsviçre’ye kayak tatiline giden Şeyma Subaşı, bu sefer kızı Melisa Ilıcalı’yı da yanına aldı. Kızıyla geçirdiği keyifli anları takipçileriyle paylaşan Subaşı’nın Guido ve Melisa’yı yan yana göstermekten kaçınması dikkat çekti.

Şeyma Subaşı bu kez başardı: sevgilisi ve kızı ile tatilde hep beraber. . . Şeyma Subaşı yine İtalyan sevgilisi Guido Senia ile çıktığı Tayland tatilinde kızı Melisa Ilıcalı’nın yanında olmamasından duyduğu üzüntüyü dile getirmiş. “Arkadaşlarım beni teselli etti. Şimdi Melisa ablaları ve babasıyla Miami’de. Olsun bir dahaki sefere” demişti. . . Şeyma Subaşı sonunda muradına erdi. Kızı ve sevgilisinin ailesi ile çıktığı İsviçre’deki kayak tatilinin keyifli anlarını Instagram hesabından paylaştı fakat Guido ve Melisa’nın yan yana görüntülerini paylaşmaktan çekindiği dikkatlerden kaçmadı. . . #şeymasubaşı #seymasubasi #melisailicali #melisa #magazin #magazinburadanet #magazinhaberleri #tatilkeyfi #guidosenia #isviçre #kayaktatili

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

ATTIĞI MESAJLA GÜNDEM OLMUŞTU…

Geçtiğimiz aylarda eski eşi Acun Ilıcalı’ya canlı yayında mesaj atan Şeyma Subaşı, gündeme damgasını vurmuştu. Miami tatili ve para konusunda mesaj attığı görülen Şeyma Subaşı, daha sonra bir video ile konuya açıklık getirmiş, çocuklarının olduğunu belirterek durumun normal olduğunu savunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 16:46

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER