Müjdat Gezen'in dev kadrolu Pera Müzikali perdelerini açıyor

Ünlü tiyatrocu Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği ve aynı zamanda rol aldığı yeni oyunu Pera Müzikali'nin basın toplantısı İstanbul'da TİM Maslak Show Center'da gerçekleşti. Barış Dinçel imzalı dekorun önünde gerçekleşen basın toplantısına tüm oyuncular kostümleriyle katıldılar.

Müjdat Gezen'in dev kadrolu Pera Müzikali perdelerini açıyor

Yeşilçam ve tiyatro sahnelerinin deneyimli ismi Müjdat Gezen, 2019-20 tiyatro sezonunda Pera Müzikali ile TİM Maslak Show Center'da sahne alacak.

Kaan Cüreklibatur, babası Cüneyt Arkın'ı oynayacak

30 Ekim'de galası yapılacak oyunda Gezen başrolü, Cüneyt Arkın ve Gönül Yazar ile paylaşacak. Kaan Polat Cüreklibatur'un, babası Cüneyt Arkın ile rol alacağı müzikalde, Levent Kırca ile Oya Başar'ın kızları Ayşe Kırca ve merhum ünlü komedyen Nejat Uygur'un torunu Nejat Uygur da sahne alacak.

1453'ten 2019'a eğlence kültürü sahnelenecek

Oyunun konuk ses sanatçıları ise Melike Demirağ, Melihat Gülses, Ayben Erman, Sevcan Orhan, Yener Çevik ve Pelin Alptekin olacak. Dekor tasarımına Barış Dinçel'in imza attığı oyun, 1453'ten 2019'a İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki eğlence hayatını belgelerle, müzikle ve mizahla sahneye taşıyacak.

YORUM EKLE