Müge Anlı ölümden döndü

Hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli televizyon programıyla ekrana gelen Müge Anlı, birçok gizemli olayı canlı yayında ortaya çıkarıyor. Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da merak edilen Müge Anlı, sosyal medya sayfasından takipçileriyle iletişim kurmayı ihmal etmiyor. Dün canlı yayında yeni yaşını kutlayan Müge Anlı, bugün yayınlanan programın yeni adeta bölümünden ölümden döndüğünü açıkladı.

Müge Anlı ölümden döndü

ATV ekranlarının sevilen programı "Müge Anlı ile Tatlı Sert"in sunucusu Müge Anlı dün 49. yaş gününü kutladı.

Müge Anlı ölümden döndü

Müge Anlı bugünkü canlı yayında çok büyük bir kaza geçirdiğini söyledi. Sevenlerini korkutan ünlü sunucu resmen ölümden dönmüş.

Müge Anlı ölümden döndü

Müge Anlı dün çok büyük bir kaza atlattığını söyledi. Müge Anlı, "Sonu çok kötü olacak bir kaza atlattım" dedi. Ailesinin endişelendiğini ifade eden Müge Anlı, "Evdekiler bile dediler ki Tuğba o kadar mutlu oldu ki onun duaları seni korudu" dediler.

Müge Anlı ölümden döndü

Kanser hasta Tuğba Aslanhan'ın tedavi parasını kayınbiraderi Ezel Bayrak heba etmişti. Müge Anlı'nın izleyicisi Tuğba'nın tedavisi için 150 bin TL gönderdi. Parayı canlı yayında teslim alan Tuğba, çok mutlu oldu ve teşekkürlerini iletti. Kaza atlatan Müge Anlı, kendisini Tuğba'nın dualarının koruduğunu ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER