Müge Anlı'nın O Görüntüleri Instagram'a Bomba Gibi Düştü!

atv ekranlarında yaptığı programlarla adından söz ettiren Müge Anlı, uzun zaman direndiği sosyal medyaya girmeme kuralını bozdu.

Müge Anlı'nın O Görüntüleri Instagram'a Bomba Gibi Düştü!

Müge Anlı sonunda sosyal medyanın dayanılmaz cazibesine karşı koyamadı ve Instagram'da kendi adıyla resmi hesabını açtı.

Anlı, geçtiğimiz gün açtığı Instagram hesabından ilk post olarak da şarkı söylediği anları paylaştı.

Paylaşımında Muazzez Abacı'ya ait bir parçayı seslendiren Anlı, kısa sürede binlerce beğeni aldığı takipçilerinden tam not aldı.

atv ekranlarından yayınlanan fenomen programı Tatlı Sert ile tüm Türkiye'nin yılladır zirveden düşürmediği ismi Müge Anlı, geçtiğimiz gün sosyal medya platformu Instagram'da kendisine hesap açtı.

SESİ İLE TAKİPÇİLERİNİ BÜYÜLEDİ

Yılladır sosyal platformlara olan mesafesi ile bilinen ünlü gazeteci, bu kararından vazgeçerek açtığı hesabından takipçilerine şarkı söylediği sürpriz video paylaşımda bulundu. Paylaşımında Muazzez Abacı'nın bir parçasını seslendirdiği görülen Anlı, gönderisine, "Bu kadar stresle nasıl başa çıktığımı soruyorsunuz" notunu ekledi.

müge anlı

Kısa süre içinde takipçilerinden binlerce beğeni alan ünlü televizyoncu, sesi ile usta sanatçıları bile aratmadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 18:21

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE