Müge Anlı'nın kontra sorusu katili ortaya çıkardı

Kaybolan 23 yaşındaki Gökhan Özkan'ın cinayete kurban gittiği Müge Anlı'nın programında ortaya çıktı. Canlı yayında Anlı'nın şüpheli Ercan O.'ya sorduğu sorular, cinayetin aydınlanmasını sağladı.

Müge Anlı'nın kontra sorusu katili ortaya çıkardı

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde 29 Ekim 2019 Salı günü kaybolan 23 yaşındaki Gökhan Özkan, her yerde aranıyordu. Kayıp gencin ailesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak yardım istedi.

Şüpheli canlı yayına bağlandı

Ailesi, Gökhan Özkan'ın en son görüştüğü Ercan O.'dan şüphelendiğini belirtti. Ercan O. ise canlı yayınına bağlanarak o gün yaşananları anlatmaya başladı. Şüpheli, 29 Ekim Salı günü Gökhan Özkan'ın yanına geldiğini ancak mülteci kaçakçılığı yaptığını, bu iş nedeniyle kendisine bir telefon geldiğini ve yanından ayrıldığını söyledi.

Panikledi, cinayeti itiraf etti

Bu açıklama üzerine Müge Anlı, şüpheli Ercan O.'ya Gökhan Özkan'ın kaybolduğu gün üzerinde 7 bin lira para taşıdığını ve kendi evine sık sık gittiğini vurgulayarak, "Onu eşinden ya da kızından mı kıskandınız? Kızına uygunsuz bir şey mi yaptı?" sorusunu yöneltti. Anlı'nın sorusu üzerine panikleyen ve cevap veremeyen Ercan O.'nun şüpheli davranışı emniyet yetkililerini hemen harekete geçirdi. Gözaltına alınan Ercan O., polise verdiği ifadesinde cinayeti itiraf etti.

9 gündür kayıp olan gencin cesedi bulundu

Cinayeti, namusu için işlediğini ileri süren katil zanlısı, Gökhan Özkan'ı av tüfeği ile öldürdüğünü ve Arıklı köyündeki ormanlık alana attığını söyledi. Polise itiraf ettiği yerde 9 gündür kayıp olarak aranan 23 yaşındaki Gökhan Özkan'ın cesedi bulundu. Ceset inceleme için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

YORUM EKLE