Müge Anlı'da bir garip 'büyülü sucuk' iddiası! 16 yaşındaki kız sır oldu

atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 16 yaşındaki Sinem Asrak'ın büyülü sucuk yedirilmek suretiyle aklının alındığı ve kaçırıldığı iddiası duyanları şaşkına çevirdi.

Müge Anlı'da bir garip 'büyülü sucuk' iddiası! 16 yaşındaki kız sır oldu

Müge Anlı Tatlı Sert'te yine ilginç bir olay yaşandı. Annesi ve kardeşleriyle İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde yaşayan Sinem Asrak 25 Mayıs günü ortadan kayboldu. İddialara göre; 16 yaşındaki Sinem Asrak, 20 yaşındaki kuzeniyle kayıplara karıştı.

İzmir'de yaşayan 16 yaşındaki Sinem, 20 yaşındaki kuzeni ile ortadan kayboldu. Kayıp Sinem'in ailesi sucuk yiyen kızlarının kuzenine aşık olduğunu iddia etti. Anlattıkları 'büyülü sucuk' hikayesi ile herkesi şaşırtan aile, kızlarının kaçırılmasında kuzeninin parmağının olduğunu iddia etti.

'Büyülü sucuk' iki aile arasında kavga çıkardı.

İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şaşkına çeviren anların detayları...

AKILLARA DURGUNLUK VEREN OLAY 

İki gencin ailesi ise canlı yayında karşı karşıya geldi. Kayıp kuzenlerin aileleri canlı yayında birbirleriyle kapıştı. Kaçırılan kızları için programa başvuran aile, yeğeninin getirdiği büyülü sucuğu yedikten sonra kızının teyzesinin oğluna aşık olduğunu iddia etti.

'BÜYÜLÜ SUCUK' İDDİASI 

Kızı Sinem'i ablasının oğlu Eren'in kaçırdığını iddia eden annenin anlattıkları ise stüdyoda şaşkınlık yarattı. Genç adamın ailesi ise ikilinin nerede olduklarını bilmediklerini açıkladı.

Eren'in İzmir'e geldiğinde getirdiği sucukların büyülü olduğuna ve bu büyü nedeniyle kızının Eren'e aşık olduğuna inanan anne 'Şu ana kadar bu çocuk ben Eren'i seviyorum demedi. Eren'e abi gözüyle bakıyordu' ifadelerini kullandı. Müge Anlı ise bu açıklama sonrası ne tepki vereceğini şaşırdı.

'SUCUĞU YEDİ AŞIK OLDU' 

Anne canlı yayında yaptığı açıklamada, "Ben böyle büyü falan başıma gelene değin hiç inanmazdım. Ablamın oğlu olan yeğenim eve büyülü bir sucuk getirdi. Kızım da o büyülü sucuğu yiyince kuzenine aşık oldu. Birden ben onunla evlenmek istiyorum demeye başladı" açıklamasını yaparak izleyenleri hayrete düşürdü.

Kızının büyülenerek kuzenin peşinden gittiğini öne süren anne, ablasının kızını alıkoyduğunu öne sürdü. Sucukları yedikten sonra da büyünün etkisiyle Ankara'ya gittiklerini anlatan anne Eren'in kendilerini 1.5 ay evde rehin tuttuğunu 'polisler gelirse hepimizi öldürürüm' diye de tehdit ettiğini öne sürdü. 

NEDEN BU KADAR GEÇ KALDINIZ? 

Kızı ve kendisinin bir buçuk ay boyunca ablasının Ankara'daki evinde alıkoyulduğunu dile getiren anne, Müge Anlı "Neden şikayet etmediniz?" sorusuna ise korktuğunu ve çocukları ile tehdit edildiğini iddia etti.  16 yaşındaki genç bir kızın hapsedilmesinin cezasının olduğunu belirten Anlı, aileyi neden bu kadar geç kaldıkları konusunda eleştirdi. Bu iddiaların ardından Eren’in anne ve babası da Eren'in değil, Sinem'in çocuklarını kaçırdığını belirttiler. 20 yaşındaki yeğeninin suç geçmişi olduğunu öne süren anne Pınar Acı bu yüzden kızıyla ilgili büyük endişe yaşadığını dile getirdi. Öte yandan Eren'in ailesinin şikayetlerini geri çekmeleri için teklifte bulunduklarını söyledi. 20 yaşındaki yeğeninin suç geçmişi olduğunu öne süren anne Pınar Acı bu yüzden kızıyla ilgili büyük endişe yaşadığını dile getirdi. Öte yandan Eren'in ailesinin şikayetlerini geri çekmeleri için teklifte bulunduklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 19:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE