Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu'ndan bikinili paylaşım!

'Mucize Doktor' dizisi final yapınca, oyuncular soluğu tatilde aldı. 'Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu, sosyal medyada yayınladığı bikinili pozlarıyla beğeni topladı.

Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu'ndan bikinili paylaşım!

FOX TV'de yayınlanan 'Mucize Doktor', 27 Mayıs Perşembe akşamı final bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin güzel oyuncuları Hazal Türesan, Merve Bulut, Hayal Köseoğlu ve Sinem Ünsal, final bölümünün ardından hep birlikte tatile gitti.

Hayal Köseoğlu yaşasın kadın bedeni

Sevilen yapımda 'Açelya' karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu, sezonun yorgunluğunu tatilde atıyor. Genç oyuncu, deniz ve güneşin keyfini çıkarıyor.

Hazal Köseoğlu yaşasın kadınlar paylaşımı

"YAŞASIN KUSURLAR, YAŞASIN KADIN BEDENİ"

Tatilden bikinili pozlarını 730 bin takipçili sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen 29 yaşındaki güzel, "Yaşasın kusurlar, yaşasın gamzeler, yaşasın kadın bedeni" notunu düştü.

Hayal Köseoğlu bikinili paylaşım

Hayal Köseoğlu yaşasın kusurlar

Hayal Köseoğlu, Instagram'ın hikaye bölümünden yayınladığı bikinili fotoğrafına ise dalga emojisiyle birlikte "Varış noktasına ulaşıldı" mesajını yazdı.

Köseoğlu ayrıca Mucize Doktor dizisinin final yapmasından dolayı bir veda notu da yayınladı. Hayal Köseoğlu notunda şunları yazdı:

Açicim, bugün biraz duygulu bir günümüz. Vedalaşıyoruz. Bu işin bana kattığı tüm güzel insanlara, tüm kahkahalara, tüm deneyimlere sonsuz teşekkürler. Beraber bir pandemi bile geçirdik. İki sene boyunca acısıyla/tatlısıyla hayatıma ortak olan iş arkadaşlarım, dostlarım; iyi ki değdiniz hayatıma. Ekrandan iki sene boyunca, bu özel deneyime ortak olan değerli seyircilerimize de; elveda.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2021, 22:49

Selçuk Uzun

YORUM EKLE