Muazzez Ersoy’un Paylaşımı Olay Oldu! Seda Sayan’a Gönderme…

Geçtiğimiz günlerde 'Fransız Askısı' adı verilen yöntemle yüzünü gerdiren Seda Sayan, sosyal medyada gündem oldu. Sayan gündemdeyken Muazzez Ersoy'un yaptığı imalı paylaşım ise ortalığı karıştırdı.

Muazzez Ersoy’un Paylaşımı Olay Oldu! Seda Sayan’a Gönderme…

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı Fransız Askısı estetik operasyonunu sosyal medya hesabında yayınlayan Seda Sayan, çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcının operasyon görüntüsü bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirildi. 'Kimseden gizlim saklım yok' diyen Sayan, "yaptırdığım operasyonlardan pişman değilim" mesajı vermişti.

“KENDİNE BENZEMEK NE GÜZEL”

Muazzez Ersoy’un “Kendine benzemek ne güzel... Filtresiz” notuyla fotoğrafını paylaşması çok manidar bulundu.

“GERDİRİP GERDİRİP SÖYLEMEYENLER”

Seda Sayan, bu sözlerin hedefindeki ismin kendisi olduğunu yazan bir takipçiye şu yanıtı verdi: “Gerdirip gerdirip söylemeyenler... Ah doktor Serdar, kimlere elin değmedi ama söyleyemezler.”

seda

Sayan yüzünü gerdirdiği anları dakika dakika takipçileriyle paylaşmıştı. 'Fransız Askısı' adı verilen yöntemle 10 yaş birden gençleşen Sayan'nın sosyal medya paylaşımı ilgi odağı olduğu kadar tepki de çekmişti. Seren Serengil Sayan'ın kendisine benzemek istediğini ima etmişti.

 

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE