Miss Turkey 2019'un birincisi Simay Rasimoğlu oldu

Güzellik yarışması Miss Turkey'ın bu seneki organizasyonunda, 22 yaşındaki Simay Rasimoğlu birinci seçildi. Peki Simay Rasimoğlu kimdir? Simay Rasimoğlu kaç yaşında? Simay Rasimoğlu boyu kaç? Simay Rasimoğlu nereli? Detaylar haberimizde...

Miss Turkey 2019'un birincisi Simay Rasimoğlu oldu

Ülkemizdeki genç kadınların katılımıyla düzenlenen güzellik yarışması Miss Turkey, bu yıl da heyecana sahne oldu.

Birinci seçilen, Miss World'de ülkemizi temsil ediyor

Türk kadının özelliklerini ve imajını dünyaya en güzel şekilde anlatma amacıyla düzenlenen Miss Turkey, bu seneki birincisi Simay Rasimoğlu seçildi. 

Rasimoğlu, Türkiye'yi İngiltere Miss World yarışmasında temsil edecek.

Simay Rasimoğlu kimdir, kaç yaşındadır?

20 yarışmacının yer aldığı Miss Turkey 2019'un birincisi, 22 yaşındaki Simay Rasimoğlu oldu. Yüzlerce genç kadının arasından zorlu bir mücadeleye girişen Rasimoğlu, birinciliği kaptı.

Simay Rasimoğlu boyu kaç?

Simay Rasimoğlu, Miss Turkey 2019 finalinde 1 numaradan yarıştı. 1.88 boyunda olan Simay Rasimoğlu, Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Mimari Restorasyon Bölümü mezunudur.

Miss Turkey tarihçesi

Miss Turkey Organizasyonu, 1980 yılından beri Miss World, Miss Universe, Miss Supranational ve Miss International yarışmalarının Türkiye lisans sahibidir.

Miss Turkey yarışması dereceye giren dört güzelini, ülkesini temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara göndermektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 01:51
YORUM EKLE