Miray Daner ve Oğulcan Engin'in aşkı belgelendi

Kubilay Aka'dan sonra gönlünü aşka kapatan Miray Daner, aradığı mutluluğu geçen günlerde Ala Tokel'den ayrılan Oğulcan Engin'de buldu.

Miray Daner ve Oğulcan Engin'in aşkı belgelendi

Seda Sayan'ın işletmeci oğlu Oğulcan Engin, son dönemde özel hayatındaki gelişmeler ile magazin gündeminden düşmüyor. Oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile uzun süreli ilişkisi sona eren Oğulcan Engin, gönlünü fenomen Ala Tokel'e kaptırmıştı. Ancak bu aşk kısa sürmüş, ikili yollarını ayırmıştı. 

ala tokel

Ala Toker ayrılığını çabuk unutan  Oğulcan Engin'in adı son günlerde Burcu Esmersoy ile anılmıştı.. Bir partide yan yana görüntülenen ikili konuya dair hiçbir açıklamada bulunmamıştı. 

burcu esmersoy oğulcan

Kafaları karıştıran bu gelişmelerin ardından Oğulcan Engin cephesinden sürpriz bir haber geldi. Engin’in Saygı 2’nin yıldızı Miray Daner ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. İlişkilerini gizli tutan ikili dün bir mekan çıkışı yakalandı, böylece aşkları belgelendi.  Kubilay Aka’dan sonra gönlünün kapılarını kapatan Miray Daner de aradığı aşkı Oğulcan Engin de bulmuş oldu. 

miray daner kubilay aka

Öte yandan başka bir iddia da ikilinin eski sevgililerine yönelikti. Geçtiğimiz günlerde Aşk101 ekibiyle Emirgan Gizli Kalsın’da eğlenen Kubilay Aka’nın da eski sevgilisi Miray Daner’i Oğulcan Engin’le gördüğü ve kıskançlık krizine girdiği de magazine kulislerinde konuşulanlar arasıdaydı. 

miray daner kubilay aka

Oğulcan Engin ile kısa süreli birliktelik yaşayan Youtuber Ala Tokel’in attığı tweet ise bu aşka gönderme olarak yorumlanmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 15:57
YORUM EKLE