Miray Daner ve Kubilay Aka Yeniden Barıştı! Evlilik Şartı İddiası

Bir dargın bir barışık beraberlik yaşayan Kubilay Aka ile Miray Daner’in ayrılığa yine dayanamadığı ileri sürüldü. Barışan çift ile ilgili evlilik iddiası ise dikkat çekti.

Miray Daner ve Kubilay Aka Yeniden Barıştı! Evlilik Şartı İddiası

Bir dargın bir barışık ilişkilerini geçen yaz sonlandırma kararı alan Miray Daner ve Kubilay Aka ile ilgili flaş iddia geldi. Çiftin ayrılığa dayanamadığı ve yeniden barıştığı ileri sürüldü. Akşam’ın haberine göre ikilinin evlilik şartı ile tekrardan birbirlerine şans verdiği de iddialar arasında.

NE OLMUŞTU?..

Miray Daner, bir dönem rol arkadaşı olan Kubilay Aka ile birliktelik yaşamış ve geçtiğimiz yaz ayrılma kararı almıştı. Beklenmedik bir şekilde gelen ayrılık kararının sebebi, Kubilay Aka’nın güzel oyuncuya ihanet etmesi olarak iddia ediliyordu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 09:02

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE