Miray Daner ve Boran Kuzum Aşk İddialarına Ne Dedi?

Aynı projelerde yer alan ve izleyicilerin beğenisini kazanan Miray Daner ile Boran Kuzum geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde kameralara yakalandı. Haklarında sürekli aşk iddiaları ortaya atılan ikili konu ile konuştu.

Miray Daner ve Boran Kuzum Aşk İddialarına Ne Dedi?

Vatanım Sensin dizisinde canlandırdıkları Hilal ve Leon karakterleriyle izleyicilerin hafızasına kazınan Miray Daner ile Boran Kuzum geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Aşk yaşadıklarına dair sık sık haber yapılan ikili iddialara son noktayı koydu.

“ÇOK İYİ BİR DOSTUZ..”
Miray Daner ve Boran Kuzum birlikte oldukları yönünde çıkan haberlerle ilgili “Biz gerçekten çok iyi bir dostuz. Her defasında bunu söylemek zorunda kalıyoruz” diyerek çıkan haberlere sitem etti.

“AYNI PROJEDE YER ALMAK ÇOK GÜZEL OLDU..”
Son olarak Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nde birlikte rol alan ve yayınlanan ilk bölümle birlikte izleyicilerden tam not alan ikiliden Boran Kuzum yeni projeleriyle ilgili “Miray ile tekrar aynı projede yer almak benim için gerçekten çok güzel oldu. ‘Saygı’nın çekimlerini tamamladık. BluTv’de izleyebilirsiniz” ifadelerini kullandı.
Miray Daner ve Boran Kuzum Aşk İddialarına Ne Dedi?

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE